OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0

popularne wyszukiwania cieśla, kierowca, sekretarka, doradca klienta, programista php

Administracja publiczna - oferty pracy


kujawsko-pomorskie / 2016-10-26

Do osoby na stanowisku Doradca ds. sprzedaży flotowej klientów będzie należało   Dbanie o relacje z obecnymi klientami oraz sprzedaż do stałych klientów Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych, sprzedaż towaru i usług Aktywna praca nad rozwojem bazy danych J..
więcej

Wrocław / 2016-10-26

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i satysfakcjonuje Cię tylko czysty kod, znasz wzorce projektowe i wiesz dlaczego nie należy używać Singletonów, wszystko piszesz (w) => { `ECMAScript 2015` }, potrafisz stworzyć klasę, ale mimo to wiesz, że ona tak naprawdę nie istnieje, des..
więcej

Osina / 2016-10-26

Głównym celem stanowiska jest realizacja zadań w zakresie m.in. Nadzór nad realizacją projektów w zakresie systemów zabezpieczenia technicznego, Aktualizacja dokumentacji technicznej, Planowanie , organizowanie oraz nadzór nad  przeglądami, konserwacj..
więcej

małopolskie / 2016-10-26

Opis stanowiska   - tworzenie strategii i wyznaczanie celów w obszarze zakupów - zarządzanie i efektywne motywowanie zespołu w dziale zakupów - dbanie o sprawny obieg dokumentów ( umowy handlowe, zamówienia) - planowanie i realizowanie polityki zakup&oa..
więcej

lubuskie / 2016-10-26

Obowiązki   Organizowanie transportu gotowych produktów Kontakt z dostawcami usług transportowych i spedycyjnych Zamawianie poszczególnych transportów oraz organizowanie grafików transportowych Planowanie transportu poszczególnych ładunków z u..
więcej

dolnośląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie / 2016-10-26

Obowiązki   Organizacja pracy na poszczególnych działach produkcyjnych Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Opracowywanie nadzór i kontrola nad dokumentacją techniczno-organizacyjną w zakresie narzędzi, maszyn, urządzeń sieci i obiektów budowlanych oraz budynk&..
więcej

Łaziska Górne / 2016-10-26

Główne zadania   Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych Dbanie o rozwój marki w segmencie przemysł Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz kanałów sprzedaży Monitorowanie rynku Obsługa klientów i dbałość o wzajemne relacje oraz d..
więcej

śląskie / 2016-10-26

Opis stanowiska   Projektowanie ogólnopolskich akcji promocyjnych realizowanych w punktach sprzedaży detalicznej/hurtowej                           ..
więcej

Dąbrowa Górnicza / 2016-10-26

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za   Planowanie, organizowanie oraz nadzór nad przebiegiem przeglądów i prac remontowych na liniach produkcyjnych. Proponowanie i realizacja modernizacji linii maszyn, urządzeń i instalacji. Kontrola i utrzymanie niezbędnego..
więcej

Łaziska Górne / 2016-10-26

Zakres obowiązków   Budowanie i sukcesywne wdrażanie strategii marketingowej spółki Przygotowanie materiałów reklamowych, prezentacji multimedialnych oraz akcji marketingowych Organizacja targów oraz różnego rodzaju imprez wewnętrznych i zewnętrzn..
więcej

Kraków / 2016-10-26

Zakres obowiązków   Wsparcie w procesie przygotowywania ofert i pozyskiwania nowych zleceń produkcyjnych Planowanie produkcji – harmonogram, technologia, dobór podwykonawców Zarządzanie procesem produkcji - zlecanie pracy, monitorowanie przebiegu realizacji, ..
więcej

Tychy / 2016-10-26

Zakres obowiązków   rozwój i utrzymanie oprogramowania do kontroli i sterowania maszynami w środowisku LabVIEW, rozwój i utrzymanie narzędzi wspomagających analizę wyników pomiarowych, planowanie i przeprowadzanie testów oprogramowania, analizę i ..
więcej

Gliwice / 2016-10-26

Opis stanowiska   Sprzedaż usług leasingu pracowników tymczasowych klientom z obszaru Niemiec. Aktywne poszukiwanie nowych Klientów oraz obsługa stałych klientów firmy z Niemiec, Prowadzenie negocjacji warunków umów handlowych z klientami biznesowymi..
więcej

Okolice Gliwic / 2016-10-26

Opis stanowiska Praca stacjonarna w kilkuosobowym dziale specjalistów/doradców klienta polegającą na obsłudze klienta w języku francuskim. Monitorowanie sklepu internetowego oraz podejmowanie działań handlowych/sprzedaży produktów z branży techniki sanitarnej i grzew..
więcej

Tychy / 2016-10-26

Opis stanowiska Wytwarzanie oprogramowania na bazie projektu i dokumentacji analitycznej. Tworzenie dokumentacji dla wytworzonego oprogramowania. Realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania. Wymagania Minimum roczne doświadczenie w programowaniu Java..
więcej

/ 2016-10-26

Miejsce pracyJastrzębie Zdrój/Katowice   Opis stanowiska pracy administrowanie systemem Windows Server 2003/2008/2012 udział w nowych projektach oraz wdrażanie nowych rozwiązań opartych o produkty z rodziny Microsoft identyfikowanie i rozwiązywanie pojawiających się proble..
więcej

kujawsko-pomorskie / 2016-10-26

Obowiązki   Zarządzanie działem jakości Przeprowadzanie analiz jakościowych, wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych związanych z niezgodnościami w wyrobie i procesie Zbieranie, analizę i raportowanie danych dotyczących zdolności procesów produkcyjnych ..
więcej

Pruszków / 2016-10-26

Do obowiązków Kandydata będzie należeć Organizacja przewozów w relacjach krajowych, Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość, Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów, Nadzór nad dokumen..
więcej

Koziegłowy / 2016-10-26

Wymagania średnie wykształcenie książeczka ds. sanitarno-epidemiologicznych znajomość obsługi komputera (MS Office) mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku staranność, rzetelność Prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą APLIKUJ TERAZ   Prosimy o dopisanie nast..
więcej

Rzepin / 2016-10-26

Twoje zadania Kompleksowa obsługa klienta w zakresie rejestracji, realizacji, aktualizacji i monitoringu zamówień oraz dostaw Opracowywanie reklamacji Serwis posprzedażowy Dążenie do budowania długotrwałych relacji z klientami Twoje kwalifikacje Bardzo dobra znajomość  ..
więcej

Thale/ OT Altenbrak (okolice Lipska) / 2016-10-26

Wymagania -język niemiecki na poziomie dobrym, -punktualność, odpowiedzialność, gotowość do pracy -doświadczenie jako kucharz Oferujemy - legalne zatrudnienie, polska umowa z niemieckim ubezpieczeniem darmowe zakwaterowanie Wynagrodzenie - 8 euro netto na godzinę - 176 godzin mies..
więcej

/ 2016-10-26

Ogólny opis Do opieki Pan, lat 86 o wadze 70kg. Pan ma problemy z chodzeniem, wysokim ciśnieniem. Podopieczny ma również cewnik i ma choroby serca. Nie trzeba natomiast wstawać do seniora w nocy oraz nie wymaga dźwigania. Pan mieszka w domu o powierzchni 100m2 w wioesce oddalonej ..
więcej

Swarzędz / 2016-10-26

Opis stanowiska Do Twoich obowiązków będą należały proste prace magazynowe, polegające między innymi na załadunku oraz rozładunku części do samochodów, a także na dostarczaniu ich na linie produkcyjne. Wymagania Twoim atutem będą uprawnienia na wózki widłowe, al..
więcej

Poznań / 2016-10-26

Opis stanowiska sortowanie przesyłek kurierskich załadunek oraz rozładunek kontenerów praca ze skanerem dbanie o zachowanie porządku w magazynie Wymagania gotowość do pracy w systemie zmianowym dobra kondycja fizyczna pracowitość oraz sumienność mile widziane doświadczenie na pod..
więcej

Poznań / 2016-10-26

Opis stanowiska proste prace magazynowe z użyciem wózków widłowych rozładunek oraz załadunek kontenerów inne prace zlecone przez przełożonego dbanie o zachowanie porządku w miejscu pracy Wymagania uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi gotowość do pracy w..
więcej

Stryków / 2016-10-26

Opis stanowiska Do Twoich obowiązków będą należały prace magazynowe polegające na załadunku oraz rozładunku, skanowanie przesyłek zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie, tworzenie palet oraz opakowań zbiorczych. Wykonywać będziesz również inne prace zlecone przez prz..
więcej

/ 2016-10-26

Opis stanowiska - work at the warehouse for one of the biggest online shop ( books, clothes ,toys etc) - packing and unpacking goods from pallets into dedicated cases - orderpicking, quality control, trucks unloading Wymagania -Experience in warehouse work Experience in working with a handheld ..
więcej

/ 2016-10-26

Opis stanowiska praca jako tzw. „skoczek” w różnych zakładach pracy na terenie Holandii w zależności od potrzeb pracodawcy, proste prace magazynowe, praca na produkcji (produkcja, pakowanie artykułów spożywczych i przemysłowych), w ogrodnictwie i różnego r..
więcej

łódzkie / 2016-10-26

Opis stanowiska obsługa wózka widłowego właściwe rozmieszczanie palet na regałach wysokiego składowania praca ze skanerem ręcznym wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego Wymagania uprawnienia na wózki widłowe doświadczenie przy obsłudze wózków w..
więcej

wielkopolskie / 2016-10-26

Opis stanowiska pakowanie towarów zamówionych przez Klienta wyszukiwanie produktów za pomocą skanera odbieranie produktów z innych magazynów zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu inne prace zlecone przez przełożonego Wymagania doświadczenie w ..
więcej

Poznań / 2016-10-26

Opis stanowiska realizacja produkcji na podstawie dostarczonych planów praca manualna lub zautomatyzowana obsługa maszyn zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie kontrola jakości gotowego produktu proste prace montażowe raportowanie wyników pracy oraz niezgodności do przełożo..
więcej

Doeinchem / 2016-10-26

Dla naszego klienta w okolicy Doetinchem poszukujemy spawacza Mig/mag do obsługi robota spawalniczego. Praca jest w pełnym wymiarze godzin bądź dwu zmianowa, możliwość regularnych nadgodzin. Spawanie stali czarnej o różnych grubościach. Wymagania Dobre doświadczenie w pracy jako op..
więcej

/ 2016-10-26

Dla naszego klienta w okolicach Doetinchem poszukujemy od zaraz doświadczonego Malarza proszkowego. praca polega na szlifowaniu, gładzeniu oraz ręcznym malowaniu dużych i solidnych elementów metalowych. Wymagania - dobre doświadczenie jako ręczny malarz proszkowy - dobra znajomo..
więcej

Sandomierz / 2016-10-26

Opis stanowiska Praca polega na aktywnym promowaniu produktów naszych Klientów w sieciach handlowych (np. prowadzenie animacji, degustacji, promocja produktu). praca Drogeria Natura  • piątek od 14.00 do 20.00 • sobota od 11 do 19.00 • niedziela od 12.00 do 18.00..
więcej

Monachium / 2016-10-26

Firma ESD poszukuje dla swojego Klienta ślusarza-montera. Prace związane z produkcją pojazdów użytytkowych, prace montażowe zgodnie z z rysunkiem. Doświadczenie Znajomość języka niemieckiego. Znajomość rysunku technicznego. Umowę o pracę na warunkach niemieckich. Dobre wynagro..
więcej

Monachium / 2016-10-26

Firma ESD poszukuje dla swojego Klienta spawacza MAG lub TIG. Spawanie elementów maszyn , kontrola i ewentualne poprawki Doświadczenie Znajomość języka niemieckiego. Znajomość rysunku technicznego. Umowę o pracę na warunkach niemieckich. Dobre wynagrodzenie. Organizujemy zakwatero..
więcej

Monachium / 2016-10-26

Dla neszego Klienta poszukujemy operatora wózka widłowego - magazyniera. Zakres obowiązków - typowe prace magazynowe, załadunek, rozładunek towarów itp. Doświadczenie. Znajomość niemieckiego. Uprawnienia na wózki widłowe. Umowę o pracę na warunkach niemieckich..
więcej

dolnośląskie / 2016-10-26

Opis stanowiska • składanie i klejenie elementów meblowych • tapicerowanie zestawów meblowych • wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy Wymagania Nie posiadasz doświadczenia na..
więcej

Warszawa / 2016-10-25

Opis stanowiska - Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej dla pracowników tymczasowych  i oddelegowanych do pracy za granicą, - Opracowywanie dokumentów kadrowych związanych z nawiązaniem, trwaniem i ustaniem stosunku pracy, - Sporządzanie list płac na podstawie ewi..
więcej

Kraków / 2016-10-25

Opis stanowiska praca w systemie jednozmianowym prowadzenie pojazdu powyżej 3,5 T DMC Wymagania prawo jazdy kat. C, mile widziana kat. E ważna karta kierowcy kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów pow. 12 DMC Oferujemy pracę na podstawie umowy o pracę stabilne za..
więcej

Kraków / 2016-10-25

Opis stanowiska nadzór w zakresie wykonywania krajowego transportu drogowego, prowadzenie i koordynacja zadań na dyspozytorni Wymagania umiejętność podejmowania decyzji w krótkim czasie, odporność na stres, dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziane doświadczen..
więcej

Tarnów / 2016-10-25

Opis stanowiska praca w systemie jednozmianowym prowadzenie pojazdu powyżej 3,5 T DMC Wymagania prawo jazdy kat. C, mile widziana kat. E ważna karta kierowcy kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów pow. 12 DMC Oferujemy pracę na podstawie umowy o pracę stabilne za..
więcej

Dopiewo / 2016-10-25

Oczekiwania wobec kandydatów dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy oraz sumienność a produkcji z miłą chęcią nauczymy. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie – OD WRZEŚNIA NOWE, WYŻSZE STAWKI !!!!, umowę o pracę zawartą bezpośredn..
więcej

Sosnowiec / 2016-10-25

Wymagania Znajomość parametrów wtrysku ( definicja, ustawianie maszyny i parametrow) Znajomość konstrukcji form wtryskowych oraz procesu formowania wtryskowego Chęć do zdobywania wiedzy o nowych produktach, formach     Wiedza z zakresu budowy  form wtrysko..
więcej

Sosnowiec / 2016-10-25

WYMAGANIA wykształcenie elektroniczne, znajomość zagadnień elektronicznych znajomość program .net / Visual studio znajomość j. angielskiego gotowość pracy w bezpośrednim kontakcie z linią produkcyjną OFERUJEMY stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwo..
więcej

Katowice / 2016-10-25

Obowiązki Prowadzenie kampanii e-marketingowych skierowanych do aktualnych i przyszłych użytkowników, Analiza i raportowanie prowadzonych działań, Wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze PR i SEO, Przygotowanie materiałów do promocji, Zarządzanie profilami firmowymi w me..
więcej

Gliwice / 2016-10-25

Zakres obowiązków wyrób najlepszych jakościowo tortów, ciast, deserów, ciastek, lodów włoskich na potrzeby lokalu nadzór nad zaopatrzeniem we wszystkie niezbędne produkty dbanie o urządzenia i narzędzia swojej pracy Szukamy osób pomysłow..
więcej

Gliwice / 2016-10-25

Od Ciebie oczekujemy zaangażowania komunikatywności umiejętności pracy według wyznaczonych standardów doświadczenia w gastronomii umiejętność latte-art będzie dodatkowym atutem aktualnej książeczki dla celów sanitarno- epidemiologicznych W zamian oferujemy pracę ..
więcej

Gliwice / 2016-10-25

Szukamy osoby z doświadczeniem o miłym usposobieniu, lubiącej ludzi, uśmiechniętej, pracowitej, zaangażowanej. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Wymagana aktualna książeczka sanepidu. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dan..
więcej

Województwo
Kraj