OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0

popularne wyszukiwania cieśla, kierowca, sekretarka, doradca klienta, programista php

Administracja publiczna - oferty pracy


Niemcy Północne / 2017-07-20

Zakres obowiązków      częściowa naprawa i renowacja luksusowych aut (Porsche, Audi, Mercedes) kontrola jakości i wykonywanie ewentualnych napraw korygujących ewentualny montaż bądż wymiana części karoserii i podzespołów jak np zderzaków czy..
więcej

Regensburg / 2017-07-20

Zakres obowiazków   utrzymanie ruchu nowych instalacji pod katem elektrycznym, pomiarowym oraz sterowania samodzielne przeprowadzanie wyszukiwania i usuwania usterek w urządzeniach na linii produkcyjnej utrzymanie w pełnej sprawności ciągów technologicznych i urządzeń ..
więcej

/ 2017-07-20

Obowiązki   spawanie metoda  WIG (TIG) spawanie stali nierdzewnej lub szlachetnej  metoda Tig 141 wykonywanie ogólnych prac ślusarskich spawanie materiału od 1-3 mm Oczekiwania   uprawnienia TIG  141 (WIG 141) dobra znajomość języka niemieckiego (..
więcej

Olsztynek / 2017-07-20

Opis stanowiska • Obsługa wózka widłowego • Prace fizyczne przy produkcji soków Wymagania • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego z bezpieczną wymianą butli gazowej i doświadczenie w jeżdżeniu wózkiem widłowym - warunek konieczny • Posiada..
więcej

Bielsko-Biała / 2017-07-20

Miejsce pracy Bielsko Biała ul. Grażyńskiego Obowiązki Obsługa wózka widłowego - dostarczanie komponentów na obszary produkcyjne, Dbanie o ład i porządek oraz przestrzeganie przepisów BHP. Jeżeli Posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe..
więcej

Doetinchem / 2017-07-20

Opis stanowiska Dla naszych klientów w okolicach Doetinchem w Holandii, poszukujemy spawaczy MIG/MAG lub ewentualnie TIG. Praca jest w pełnym wymiarze godzin w systemie jedno, bądź dwuzmianowym oraz duzo regularnych nadgodzin.    Do obowiązków pracownika należy Skład..
więcej

Dabrowa Górnicza / 2017-07-20

Zakres obowiązków Obsługa techniczna budynku – usuwanie bieżących usterek, Naprawa instalacji wod-kan Prace malarsko montażowe Bieżąca obsługa terenu wokół budynku. Mile widziane prawo jazdy kat. B plus własny samochód Prosimy o dopisanie następującej k..
więcej

Szczecin / 2017-07-20

Do obowiązków pracownika centrum dystrybucji należy między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Ponadto osoba na tym stano..
więcej

Wrocław / 2017-07-20

OBOWIĄZKI • sortowanie przesyłek kurierskich• praca ze skanerem ręcznym• załadunek i rozładunek aut dostawczych• proste prace magazynowe zlecone przez przełożonego• dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracyWYMAGANIA • gotowość do pracy w godzinach nocnych 2000-0400•..
więcej

Schernikau / 2017-07-20

OBOWIĄZKI Do obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku należy opieka nad trzodą chlewną, pielęgnacja i karmienie zwierząt, kastracja oraz przycinanie ogonów, a także dbanie o czystość.WYMAGANIA Wymagamy doświadczenia w pracy ze zwierzętami oraz podstawowej znajomości języka ni..
więcej

Wrocław / 2017-07-20

OBOWIĄZKI • Przygotowanie i kompletowanie zamówień• Relokacja na palety• Przyjmowanie dostaw na magazyn• Praca ze skanerem ręcznymWYMAGANIA• zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków• odpowiedzialność i dokładność• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe• m..
więcej

Oleśnica / 2017-07-20

OBOWIĄZKI • obsługa linii do wytłaczania rur w pełnym automacie i/lub półautomatyczna• obsługa kielicharki• odbiór i pakowanie wyrobów gotowych• dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy• wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonegoWYMAGANIA •zaangażowani..
więcej

/ 2017-07-20

OFERUJEMY Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu ZAKRES OBOWIĄZKÓW Szczegółowy zakres obowiązków zosta..
więcej

/ 2017-07-20

OFERUJEMY Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu ZAKRES OBOWIĄZKÓW Szczegółowy zakres obowiązków zosta..
więcej

/ 2017-07-20

OFERUJEMY Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu   ZAKRES OBOWIĄZKÓW Szczegółowy zakres obowiązkó..
więcej

/ 2017-07-20

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy aktualnie kierowców samochodów ciężarowych z językiem niemieckim. Wymagania Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Prawo jazdy kategorii C+E Doświadczenie w pracy z ciężarówkami Dyspozycyjność Oferujemy Stał..
więcej

Konstancin-Jeziorna / 2017-07-20

K.210.33.2017 Wymiar etatu 1 Liczba stanowisk pracy 4   Miejsce wykonywania pracy teren Gminy Konstancin-Jeziorna siedziba Straży Miejskiej ul. Sobieskiego 5 05-520 Konstancin-Jeziorna   Zakres wykonywanych zadań na stanowisku ochrona porządku publicznego na terenie Gminy K..
więcej

/ 2017-07-20

Od kandydatów wymagamy czynnego prawa jazdy kat B bardzo dobrej/ komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego dobrej organizacji czasu pracy rzetelności i uczciwości w wykonywaniu obowiązków doświadczenia na podobnym stanowisku komunikatywności u..
więcej

Bielsko-Biała / 2017-07-20

Opis stanowiska PRACA W BRANŻY AUTOMOTIVE NA PRODUKCJI Wymagania DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI ELEKTRONARZĘDZI DYSPOZYCYJNOŚĆ KOMUNIKATYWNOŚĆ Oferujemy PRACA NA UMOWĘ O PRACĘ W SYSTEMIE JEDNOZMIANOWYM WYNAGRODZENIE STAŁE + PREMIA Zaint..
więcej

warmińsko-mazurskie / 2017-07-20

W związku z projektem rekrutacyjnym dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operator wózka widłowego Wymagania -uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych, -gotowość dojazdów ok. 20 km od Olsztyna, -wykształcenie min. średnie, -gotowoś..
więcej

Częstochowa / 2017-07-20

Opis stanowiska Wymagania Oferujemy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych..
więcej

Toruń, Włocławek, Grudziądz, Bydgoszcz / 2017-07-20

Praca w zakładach metalowych na terenie Niemiec, Belgii oraz Francji. Znajomość języka nie wymagana. Oferujemy Umowę o pracę- wynagrodzenie 1400-1600 Euro netto. Zapewniamy szkolenie Dojazd do miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \\\"Wyr..
więcej

Ustronie Morskie / 2017-07-20

Opis stanowiska Zatrudnimy operatora walca do pracy przy budowie S6 (odcinek Ustronie Morskie-Koszalin). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacj..
więcej

Ustronie Morskie / 2017-07-20

Opis stanowiska Zatrudnimy robotnika drogowego do pracy przy budowie S6 (odcinek Ustronie Morskie-Koszalin). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacj..
więcej

Ustronie Morskie / 2017-07-20

Opis stanowiska Zatrudnimy operatora koparki kl.3 do pracy przy budowie S6 (odcinek Ustronie Morskie-Koszalin). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrut..
więcej

Ustronie Morskie / 2017-07-20

Opis stanowiska Zatrudnimy operatora koparki kl.1 do pracy przy budowie S6 (odcinek Ustronie Morskie-Koszalin). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrut..
więcej

Ustronie Morskie / 2017-07-20

Opis stanowiska Zatrudnimy operatora walca do pracy przy budowie S6 (odcinek Ustronie Morskie-Koszalin). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zg..
więcej

Trzebnica / 2017-07-20

Opis stanowiska zatrudnimy pracownika fizycznego do prac ogólnobudowlanych w Trzebnicy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z us..
więcej

Trzebnica / 2017-07-20

Opis stanowiska zatrudnimy pracowników fizycznych do prac ogólnobudowlanych w Trzebnicy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgod..
więcej

Opole / 2017-07-20

Obowiązki- prace magazynowe ręczne,- załadunek i rozładunek transportów.Wymagania- nie są wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.Oferujemy- prace stałą, a także czasową,- zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,- po..
więcej

Brzeg / 2017-07-20

Obowiązki- obsługa wózka widłowego, w tym także wózka wysokiego składowania,- załadunek i rozładunek transportu,- prace magazynowe,- praca również w warunkach chłodniczych.Wymagania- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,- uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego ..
więcej

Opole / 2017-07-20

Obowiązki- obsługa wózków widłowych,- przewożenie towaru w magazynie,- dowóz komponentów do obszaru produkcji i odbiór wyrobów gotowych.Wymagania- wykształcenie minimum zawodowe,- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,- zaangażowanie..
więcej

Legnica / 2017-07-20

Obowiązki- wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego,- stosowanie procedur magazynowych,- rozładunek i załadunek komponentów na linii produkcji,- utrzymywanie ładu i porządku w magazynie.Wymagania- uprawnienia do obsługi wózków widłowych + wymiana butli gazowyc..
więcej

Stryków / 2017-07-20

Obowiązki- przyjmowanie materiałów dostarczanych do magazynu,- prawidłowe oznakowanie towaru i miejsca składowania,- wydawanie wytworzonych produktów materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych,- prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ru..
więcej

Chemnitz / 2017-07-19

Obowiązki   Obsługa wtryskarek tworzyw sztucznych typu ARBURG, KRAUSS i MAFFEI Regulacja i konserwacja urządzenia Wsparcie utrzymania ruchu oraz bieżące prace przy produkcji elementów plastikowych w przemyśle motoryzacyjnym  Dbałość o jakość wykonywanego produktu&n..
więcej

Inowrocław / 2017-07-19

Dla kandydatów spoza okolic Inowrocławia oferujemy zakwaterowanie na miejscu. Nasze oczekiwania praktyczna wiedza dotycząca budowy samochodów; praktyka w zawodzie m.in. 1 rok; pracowitość i poczucie odpowiedzialności; solidność, zaangażowanie i aktywna postawa; prawo jaz..
więcej

Bad Waldsee kolo Ravensburga / 2017-07-19

Praca polega na wyposażeniu wnętrz kamperów i sprawdzeniu czy wszystko działa, praca oparta jest na rysunku technicznym.   Obowiązki   Praca na stanowisku mechanik / mechatronik przy budowie kamperów oraz przyczep campingowych Kontrolowanie stanu technicznego zespo..
więcej

Bad Waldsee kolo Ravensburga / 2017-07-19

Praca polega na  wyposażeniu wnętrz kamperów i przyczep campingowych. Praca oparta jest na rysunku technicznym.   Obowiązki   Praca na stanowisku stolarza przy budowie kamperów i przyczep campingowych Obróbka drewna Wykonywanie wnętrza kamper&oacu..
więcej

Bad Waldsee kolo Ravensburga / 2017-07-19

Praca polega na  wyposażeniu wnętrz kamperów i przyczep campingowych. Praca oparta jest na rysunku technicznym.   Obowiązki   Praca na stanowisku elektryka przy budowie kamperow i przyczep campingowych Podlaczanie i sprawdzanie elektryki pokladowej Montowanie i ..
więcej

Łódź / 2017-07-19

Opis stanowiska Tworzenie i utrzymanie rozwiązań dla przemysłu Opracowywanie projektu oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną Implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie Java i JavaScript oraz testów automatycznych Analiza wymagań klienta Wymagania  Min...
więcej

Łódź / 2017-07-19

Opis stanowiska Tworzenie i utrzymanie rozwiązań dla przemysłu Opracowywanie projektu oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną Implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie Java i JavaScript oraz testów automatycznych Analiza wymagań klienta   Wymagania &n..
więcej

Łódź / 2017-07-19

Zadania na stanowisku • naprawa pojazdów osobowych i dostawczych Nasze oczekiwania • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego Oferujemy • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Łodzi • zatrudnienie na pełen etat • pracę w zgranym i dynamicznym zesp..
więcej

Wrocław / 2017-07-19

Opis stanowiska • naprawa pojazdów osobowych i dostawczych Wymagania • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego Oferujemy • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Łodzi • zatrudnienie na pełen etat • pracę w zgranym i dynamicznym zespole • opie..
więcej

Kędzierzyn-Koźle (Blachownia) / 2017-07-19

Obowiązki Kontrola jakości części samochodowych + prace produkcyjne, Raportowanie wyników pracy. Oferujemy Długotrwałą współpracę Pracę w miłym zespole pod opieką Koordynatora Możliwość awansu Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pe..
więcej

Jeleśnia / 2017-07-19

Obowiązki Kontrola jakości i pomiary wiązek elektrycznych. Raportowanie wyników pracy. Oferujemy Długotrwałą współpracę Pracę w miłym zespole pod opieką Koordynatora Premia uznaniowa Możliwość awansu Zatrudnienie w oparciu o umowę zl..
więcej

Jeleśnia / 2017-07-19

Praca od zaraz w Jeleśni! Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i długotrwałą współpracę. Doświadczenie nie jest wymagane! Prowadzimy szkolenia wdrażające i stanowiskowe.   Ciekawa oferta, nie czekaj aż inni zajmą Twoje miejsce - stań się konkurencyjny na rynku pracy,..
więcej

Wojkowice / 2017-07-19

Obowiązki Kontrola jakości części samochodowych (komponent, wyrób gotowy) Raportowanie wyników kontroli Oferujemy Długotrwałą współpracę Pracę w miłym zespole pod opieką Koordynatora Możliwość awansu Zatrudnienie w oparciu o umowę..
więcej

Legnica, Polkowice / 2017-07-19

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i długotrwałą współpracę. Doświadczenie nie jest wymagane! Prowadzimy szkolenia wdrażające i stanowiskowe.   Ciekawa oferta, nie czekaj aż inni zajmą Twoje miejsce - stań się konkurencyjny na rynku pracy, podnieś kwalifikacje zawo..
więcej

Kalisz / 2017-07-19

Opis stanowiska - Zawieszanie i wymiana form na wtryskarkach. - Ustawienie i uruchomienie procesu wtrysku. - Wykonanie pierwszej dobrej sztuki , nadzór nad procesem i pracownikami obsługującymi wtryskarki. - Dyspozycyjność. - Praca w systemie III zmianowym. - Kierowanie zespołem. Wymaga..
więcej

Województwo
Kraj