OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0

popularne wyszukiwania cieśla, kierowca, sekretarka, doradca klienta, programista php

Bankowość - oferty pracy


dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie / 2017-07-19

w celu pozyskiwania pracowników z Polski   Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym (Zeitarbeit, Personaldienstleistung) dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i poszukujemy rekruterów / akwizytor&oacut..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

ZADANIA prowadzenie kompleksowego procesu rekrutacji w oparciu o procedury firmy dobór skutecznych metod rekrutacyjnych w celu pozyskania najlepszych Kandydatów współpraca z zespołem sourcer'ów i Agencjami w kontekście poszukiwania odpowiednich kandydatów prowadzenie rozmów kwalifikacy..
więcej

Katowice / 2017-07-19

Your new company For our Client, an international provider of industrial automation with Shared Service Centre in Katowice, we are looking for Finance Administrative Support with English language. Your new role You will provide administrative support to specific marketing and promotional program..
więcej

Kraków / 2017-07-19

Dla naszego Klienta, lidera branży elektronicznej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Trenera. Twoje następne stanowisko Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację szkoleń oraz cykli szkoleń produktowych oraz sprzedażowych w regionie południowej i wschodn..
więcej

Szczecin / 2017-07-19

OBOWIĄZKI kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Kontrahentami WYMAGANIA wykształcenie wyższe lub status studenta wysokie umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne dodatk..
więcej

Wrocław / 2017-07-19

Zadania• Identyfikacja procesów biznesowych i ich graficzne przedstawienie (mapowanie procesów biznesowych),• Przygotowywanie dokumentacji procesowej,• Modelowanie procesów biznesowych w zgodzie z notacją BPMN 2.0.Wymagania• Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata&..
więcej

Kraków / 2017-07-19

Zadania Przygotowywanie i kompletowanie gotowej już dokumentacji personalnej (w języku angielskim i niemieckim) Zarządzanie obiegiem dokumentów Wprowadzanie danych do systemu Kontakt i współpracę z pracownikami oraz innymi działami Jeżeli Znasz język angielski na poziomie B2/C1 i..
więcej

Wrocław / 2017-07-18

Zadania• Zarządzanie administracją kadrową pracowników,• Przygotowanie dokumentacji kadrowej, umów, zaświadczeń dla pracowników,• Ewidencjonowanie wniosków urlopowych i zwolnień lekarskich,• Zarządzanie benefitami,• Udzielanie odpowiedzi na pytania pracowników, pomoc w bieżąc..
więcej

Wrocław / 2017-07-18

Zadania• Zarządzanie administracją kadrową pracowników,• Przygotowanie dokumentacji kadrowej, umów oraz zaświadczeń dla pracowników,• Ewidencjonowanie wniosków urlopowych i zwolnień lekarskich,• Zarządzanie benefitami i flotą samochodową,• Udzielanie odpowiedzi na pytania prac..
więcej

Gdańsk / 2017-07-18

Obowiązki- telefoniczny kontakt z kandydatami,- przygotowywanie dokumentów,- przygotowywanie ofert pracy,- przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych.Wymagania- pozytywne nastawienie,- chęć rozwoju w dziedzinie rekrutacji i kadr.Oferujemy- zdobycie doświadczenia w rekrutacji pracowników,- zapozn..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Obecnie dla jednego z naszych klientów w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowisko recepcjonistki/koordynatora biura  Od Kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom minimum B2) i dobrej znajomości pakietu MS Office. Szukamy otwartej i komuni..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Do działu Merges & Aqusitions jednej z firmy consultingowych w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Analityka/Starszego Analityka|M&A Analyst Analityk dołączy do warszawskiego zespołu i będzie wsparciem dla jego członków w zakresie transakcji M&A dla klientów ..
więcej

Wrocław / 2017-07-18

Zadania Koordynowanie działań związanych z komunikacją wewnętrzną e-boards, współredagowanie gazetki firmowej, Organizacja eventów pracowniczych spotkania jubileuszowe, wellness day, Udział w procesach typu attrition, PCI , ankieta pracownicza, Wsparcie działu HR w codziennych procesac..
więcej

Wrocław / 2017-07-18

Zadania Tworzenie i zarządzanie strategią marketingową na rynku pojazdów ciężarowych, Współtworzenie planu marketingowego, Bieżąca weryfikacja poziomu realizacji założonych celów, Monitorowanie rynku, potrzeb klientów oraz aktywności i działań konkurencji, Tworzenie analiz i rapor..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej Przygotowywanie list płac Przygotowywanie miesięcznych deklaracji oraz płatności Wspieranie pracowników działu w bieżących zadaniach Kontakt z klientami Oczekiwania Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja Sporządzanie deklaracji..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja Sporządzanie deklaracji..
więcej

Białystok / 2017-07-17

Opis stanowiska Zarządzanie telefonicznym zespołem sprzedaży i obsługi klienta; Prowadzenie coachingów i szkoleń z pracownikami, monitorowanie wyników pracy podległego zespołu; Współpraca z działem szkoleń przy wdrożeniu nowych współpracowników; R..
więcej

Szczecin / 2017-07-17

OBOWIĄZKI kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Kontrahentami WYMAGANIA wykształcenie wyższe lub status studenta wysokie umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne dodatk..
więcej

Poznań / 2017-07-14

Twoje zadania będą polegały na kompleksowej realizacji projektów rekrutacyjnych samodzielnej rekrutacji i selekcji personelu wsparciu innych rekruterów w prowadzonych projektach utrzymywaniu stałego kontaktu z Klientami obsłudze systemu kadrowo-płacowego w wyznaczonym obszarze Oczekujemy od..
więcej

Szczecin / 2017-07-14

OBOWIĄZKI kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami obsługa systemu kadrowo-płacowego w wyznaczonym obszarze budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Kontrahentami WYMAGANIA wykształcenie wyższe lub status studenta znajo..
więcej

Wrocław / 2017-07-14

OBOWIĄZKI kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w obrębie pracy tymczasowej obsługa systemu kadrowo-płacowego w wyznaczonym obszarze budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Kontrahentami WYMAGANIA nie wymagamy doświadczenia, tylko osobowości wykształcenie wyższe lub ostatni..
więcej

Zabrze / 2017-07-14

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finl..
więcej

Poznań / 2017-07-14

Twoja nowa firma  Międzynarodowa organizacja poszukuje osób do pracy w branży HR. Twoja nowa rola Jeśli masz doświadczenie w rekrutacji lub branży HR będziesz mógł wykorzystywać je w codziennej pracy w międzynarodowym środowisku. Mamy też oferty związane ze szkoleni..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Jeśli chciałbyś pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie IT, która tworzy unikalne rozwiązania na skalę światową i z dnia na dzień zwiększa swój udział w rynku to zapraszam do kontaktu. Plany rekrutacyjne są ambitne i liczone w setkach nowych deweloperów. P..
więcej

Poznań / 2017-07-14

Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej o ustabilizowanej pozycji w swojej branży posiadającej oddział w Poznaniu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty w Dziale Finansowym. Do zakresu obowiązków należeć będzie m.in. wprowadzanie i księgowanie faktur..
więcej

Szczecin, Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa / 2017-07-13

Obowiązki Sprzedaż produktów oferowanych przez Firmę Przygotowanie ofert dla Klientów Doradztwo w zakresie korzystania z produktów bankowych Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta Oczekujemy Bardzo dobre umiejętności interpersonalne Orientacja na potrzeby klienta ..
więcej

Gdynia / 2017-07-13

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy działającej w branży morskiej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Asystent ds. naliczania wynagrodzeń Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim naliczanie wynagrodzenia dla marynarzy w programie MS ..
więcej

Poznań / 2017-07-13

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy Hays plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce Hays działa od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. ..
więcej

Kraków / 2017-07-13

Founded in 1986, QVC (which stands for Quality, Value, Convenience) has an extraordinary 30 year track record of growth and success. Now with annual net revenues of US$8.7 billion, QVC has emerged as the world’s leading video and ecommerce retailer, with live TV broadcasts reaching more than 3..
więcej

Oświęcim / 2017-07-12

Zadania obsługa pracowników tymczasowych z Ukrainy koordynacja zakwaterowania dla cudzoziemców przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia kompletowanie akt osobowych wspieranie oddziału w zakresie prac biurowych i rekrutacji. Wymagania znajomość języka ukraińskiego lub rosyjs..
więcej

Warszawa / 2017-07-12

Kluczowe zadania na stanowisku Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja Sporządzanie deklaracji..
więcej

Warszawa / 2017-07-12

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowej, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży Korporacyjnej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne poszukiwanie klientów w segmencie korporacyjnym (sprz..
więcej

Opole / 2017-07-12

Twoja następna firma Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Opolu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. płac i kadr. Twoje następne stanowisko Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie spraw personalnych firmy, nalic..
więcej

Kraków / 2017-07-12

Twoja następna firma   Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy consultingowej w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Funduszy Unijnych. Twoje następne stanowisko  Osoba na stanowisku Specjalisty ds. Funduszy Unijnych będzie odpowiedzialna z..
więcej

Warszawa / 2017-07-11

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowej, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku Specjalisty ds. Telefonicznej Obsługi Klienta. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obs..
więcej

Warszawa / 2017-07-11

Twoja następna firma Nasz Klient to firma z branży logistycznej o globalnym zasięgu, które wspiera klientów na całym Świecie. Firmę cechuje bardzo dobra atmosfera pracy. Twoje następne stanowisko Poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera CEE. Osoba ta będzie cz..
więcej

Łódź / 2017-07-11

Twoja następna firma Nasz Klient to firma z branży produkcyjnej o globalnym zasięgu, które wspiera klientów na całym Świecie w zakresie poprawy jakości oferowanych usług. Firmę cechują międzynarodowa atmosfera, efektywne rozwiązania technologiczne oraz wysokie standardy. ..
więcej

Bielsko-Biała / 2017-07-10

Zakres obowiązków Opieka nad klientami oddziału zarówno w aspekcie administracyjnym jak i rekrutacyjnym; Nadzór nad pełną realizacją i obsługą projektów rekrutacyjnych; Nadzór nad obsługą administracyjno-kadrową pracowników tymczasowych; Administrowanie niezbędną dokumentacją kad..
więcej

Łódź / 2017-07-10

Dla naszego Klienta, firmy z branży chemicznej poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/tki ds. Kadr i Płac, która dołączy do wewnętrznego działu personalnego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za przygotowywanie dokumentacji pracowniczej, dbanie o prawid..
więcej

Konstantynów Łódzki / 2017-07-10

Twoja następna firma Nasz Klient, międzynarodowa organizacja związaną z branżą produkcyjno-sprzedażową, posiada Centrum Usług Wspólnych (SSC) w Konstantynowie Łódzkim. Twoje następne stanowisko Do prężnie rozwijającego się Działu Kadr poszukują Młodszych Specjal..
więcej

Warszawa / 2017-07-07

ZADANIA prowadzenie kompleksowego procesu rekrutacji w oparciu o procedury firmy dobór skutecznych metod rekrutacyjnych w celu pozyskania najlepszych Kandydatów współpraca z zespołem sourcer'ów i Agencjami w kontekście poszukiwania odpowiednich kandydatów prowadzenie rozmów kwalifikac..
więcej

Kraków / 2017-07-07

HR Business Partner will be responsible for providing high level of services to Business Leaders and Managers across various business functions. Partner, advise and coach on people and organizational needs. Ensure alignment with company initiatives as well as business strategy and ensure successful ..
więcej

dolnośląskie / 2017-07-07

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.Obecnie dla naszego Kl..
więcej

Wrocław / 2017-07-07

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.Dla naszego Klienta, m..
więcej

Wrocław / 2017-07-07

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.Dla naszego Klienta, m..
więcej

Wrocław / 2017-07-07

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta,..
więcej

Kraków / 2017-07-07

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta,..
więcej

Wrocław / 2017-07-07

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.Dla naszego Klienta, m..
więcej

Województwo
Kraj