OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0

popularne wyszukiwania cieśla, kierowca, sekretarka, doradca klienta, programista php

Pozostałe branże - oferty pracy


Polkowice, Środa Śląska, Wrocław / 2017-07-20

Opis stanowiska   realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy, raportowanie uwag i niezgodności, kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania, dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych Wymagania   moż..
więcej

Częstochowa, Tychy, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała, Katowice / 2017-07-20

Opis stanowiska   realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy, raportowanie uwag i niezgodności, kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania, dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych Wymagania   moż..
więcej

mazowieckie / 2017-07-20

Poszukujemy osób do prostych prac w introligatorni. Praca w systemie czterobrygadowym, 8 lub 12 godzin. Praca od zaraz ! Atrakcyjne warunki ! Wyślij SMS o treści praca na numer 797-318-859 a oddzwonimy z ofertą ! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwa..
więcej

Leipzig / 2017-07-20

Opis stanowiska dzielenie mięsa wieprzowego na części   Wymagania doświadczenie w pracy z nożem przy mięsie wieprzowym język niemiecki – NIE jest wymagany   Oferujemy niemiecką umowę o pracę ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych stałą współprac..
więcej

/ 2017-07-20

Wymagania - mile widziane doświadczenie w pracach szklarniowych,  - komunikatywna znajomość języka angielskiego, -odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków, -dyspozycyjność,   Oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie, - dobre warunki socjalno – miesz..
więcej

Wijchen / 2017-07-20

Opis stanowiska Aktualnie poszukujemy operatora wózka widłowego Wymagania Komunikatywna znajomość j. angielskiego Chęć podjęcia pracy od zaraz Dokładność, precyzja motywacja w działaniu Uprawnienia do wykonywania pracy jako operator wózka widłowego Do..
więcej

/ 2017-07-20

    Od kandydatów wymagamy -komunikatywnej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego warunek konieczny! -zaświadczenie o niekaralności z sądu -dyspozycyjność i możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres czasu -mile widziane prawo jazdy kat. B -dobre..
więcej

/ 2017-07-20

Wymagania - mile widziane doświadczenie w pracach szklarniowych,  - komunikatywna znajomość języka angielskiego, -odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków,   Oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie, - dobre warunki socjalno – mieszkaniowe, -opiekę p..
więcej

/ 2017-07-20

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI Wymagania - mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych,  - komunikatywna znajomość języka angielskiego, -odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków, Oferujemy - atrak..
więcej

/ 2017-07-20

Opis stanowiska pracownik szklarni z ogórkami Wymagania chęć i motywacja do pracy w szklarniach, doświadczenie w pracy na szklarni, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane prawo jazdy kat. B. Oferujemy kontrakt na warunkach holenderskich, d..
więcej

Goor / 2017-07-20

Opis stanowiska szlifownie okrawanie polerowanie dbanie o narzedzia i maszyny ktore obslugujesz. Wymagania Precyzja w pracy Techniczny zmysl Znajomosc materialow Doswiadczenie na poodobym stanowisku Checi do pracy Dobra znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego Zamieszkanie w Goor lu..
więcej

Bielsko-Biała / 2017-07-19

Opis stanowiska - Wykonywanie wszelkich drobnych prac ślusarskich związanych z budową i serwisem zamków. - Obsługa urządzeń typu wkrętaka, praska ręczna, nitownica. - Obsługa urządzenia testującego zamki. - Kontrola zgodności detali, materiałów i danych wejściowych wc..
więcej

Mysłowice, Katowice, Będzin, Opole, Częstochowa, Wrocław, Łódź / 2017-07-19

Opis stanowiska budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie, a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów obsługa klientów monitorowanie rynku oraz działań konkurencji tworzenie ofert handlowych oraz odpowiedzi na zapytania klientów..
więcej

Gdynia / 2017-07-19

Wykształcenie techniczne o specjalności mechanika, budowa maszyn, Minimum 2 lata doświadczenie w zawodzie, Chęć dalszego doskonalenia zawodowego, Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Pakiet medyczny PZU Zdrowie, Ubezpieczenie na życie w PZU, Pakiet socjalny, Prosimy o dopisanie..
więcej

Toruń / 2017-07-19

Poszukujemy osób do pracy na produkcji - Toruń - praca w systemie zmianowym, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość zdobycia doświadczenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potr..
więcej

Gdańsk / 2017-07-19

Obowiązki- liczenie towaru w sklepie odzieżowym znanej marki.Wymagania- dyspozycyjność 25 lipca bieżącego roku, od godziny 2000 do maksymalnie 200.- energia i chęć do pracy.Oferujemy- umowę-zlecenie za stawkę 14 zł brutto/godzinę,- możliwość współpracy przy kolejnych zleceniach,- of..
więcej

Amsterdam / 2017-07-19

Opis stanowiska Prace produkcyjne, mycie i układanie pojemników/ kontenerów, rozładunek kontenerów z transportu, obsługa maszyn produkcyjnych itp.   Wymagania - prawo jazdy kat. B - podstawowa  znajomość języka angielskiego - chęci do pracy i zaangażowanie..
więcej

Helmond / 2017-07-19

Opis stanowiska Operator wózków widłowych bocznych (reachtruck) Wymagania - komunikatywna znajomość j. angielskiego - uprawnienia do obsługi wózków widłowych reachtruck - doświadczenie przy obsłudze wózka (test w pierwszy dzień) - chęci do pracy i zaa..
więcej

Alkmaar / 2017-07-19

Opis stanowiska Realizacja zamówień, pakowanie towaru, układanie na paletach, segregowanie skrzynek, itp. Wymagania  - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym  mile widziana, ale nie jest to warunek konieczny - prawo jazdy kat. B będzie atutem - gotowość..
więcej

Koudekerke / 2017-07-19

Opis stanowiska Pralnia dzieli się na dwa działy rozpakowywanie i sortowanie materiałów użytkowych ze szpitali, hoteli itd. (prześcieradła, poszwy na pościel i poduszki, ręczniki, ścierki, koce). wyciąganie z pralek, podawanie do maszyn, składanie i przygotowywanie do odesłan..
więcej

Scherpenzeel / 2017-07-19

Opis stanowiska Zakres obowiązków 4 osoby - pakowanie art. mięsnych na taśmie, etykietowanie, ważenie, obsługa maszyn, mycie pojemników, itp. 4 osoby - prace porządkowe w firmie - sprzątanie zakładu, kantyny itp. Praca od zaraz. Wymagania - podstawowa/komunikatywna znajomo..
więcej

Hellevoetsluis / 2017-07-19

Opis stanowiska Rozładunek, segregacja, układanie opon, itp. Wymagania - podstawowa znajomość języka angielskiego - chęci do pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę - mile widziane prawo jazdy kat. B - tężyzna fizyczna Oferujemy - stawkę godzinową 9,25 euro brutto (powyżej 23-go..
więcej

Scherpenzeel / 2017-07-19

Opis stanowiska Praca na wózku (forklift) w zakładzie mięsnym. Wymagania - komunikatywna znajomość j. angielskiego - chęci do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki - uprawnienia do obsługi wózków widłowych (forklift) oraz doświadczenie Oferujemy - stawkę g..
więcej

/ 2017-07-18

OFERUJEMY Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu ZAKRES OBOWIĄZKÓW Szczegółowy zakres obowiązków zosta..
więcej

/ 2017-07-18

OFERUJEMY Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu ZAKRES OBOWIĄZKÓW Szczegółowy zakres obowiązków zosta..
więcej

/ 2017-07-18

OFERUJEMY Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu ZAKRES OBOWIĄZKÓW Obsługa wózków widłowych WYMAGANIA..
więcej

/ 2017-07-18

Aktualnie firma ABCwork prowadzi nabór pracowników dla firmy Aktivmed24 (www.aktivmed24.pl). Oferujemy Stabilne zatrudnienie Wynagrodzenie w euro Praca zgodna z predyspozycjami Ubezpieczenie Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie Premie za polecenia innych opiekunek lub rodzi..
więcej

Toruń / 2017-07-18

Poszukujemy osób do pracy na produkcji - Toruń - praca w systemie zmianowym, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość zdobycia doświadczenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potr..
więcej

wielkopolskie / 2017-07-18

Poszukujemy osób do pracy na produkcji - Kalisz - praca w systemie zmianowym, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość zdobycia doświadczenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potr..
więcej

Piaseczno / 2017-07-18

Zakres obowiązków Obsługa serwisowa, po-sprzedażowa i reklamacyjna systemów i urządzeń Naprawa awarii systemów Diagnozowanie i raportowanie usterek Sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac Pozyskiwanie obiektów do serwisu i zawieranie u..
więcej

Grodzisk Mazowiecki / 2017-07-18

Obowiązki • Obsługa wózka widłowego• Obsługa balownicy• Załadunek zbelowanej makulaturyWymagania • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22)• Uprawnienia na kierowanie wózkiem widłowym• Mile widziana obsługa balownicyOferujemy • Stabilne zatrudni..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku• Zarządzanie zespołem 5-7 osób• Obsługa Klientów i sprzedaż produktów• Szkolenie oraz motywacja pracowników• Realizacja budżetu sklepu, planowanie grafików• Raportowanie, dbanie o optymalizację kosztów sklepu• Koordynowanie pracy sklepuOczekiwan..
więcej

Dolnośląskie / 2017-07-17

Opis stanowiska Naprawa, regeneracja oraz modyfikacja narzędzi tłocznych, Prowadzenie dokumentacji do różnego rodzaju działań wykonywanych na narzędziach, Inne zlecone prace. Wymagania Minimum 5 lat doświadczenia w narzędziowni zajmującej się naprawami, regeneracją i konse..
więcej

Bielany Wrocławskie / 2017-07-17

Główne obowiązki do których w pierwszej kolejności będziemy Cię przygotowywać profesjonalna obsługa klientów, obsługa programu handlowo-magazynowego, przygotowywanie i pakowanie sprzedawanych towarów, przyjmowanie i wydawanie dostaw, systematyczne podnoszen..
więcej

Piaseczno / 2017-07-16

Pilnie poszukujemy magazynierów.  Praca w przyjaznej atmosferze w dużej, międzynarodowej firmie Wymagania - Dyspozycyjność - Sumienność Oferujemy - Praca zmianowa - Umowa zlecenie - Stawka godzinowa - Odzież robocza - Atrakcyjne warunki zatrudnienia Nie wymagamy doświadczenia...
więcej

Golub-Dobrzyń / 2017-07-15

Zadania organizacja pracy w tartaku, przyjęcie i rozliczenie surowca do produkcji, rozliczenie produktów gotowych, sprzedaż produktów gotowych, gospodarowanie materiałami ubocznymi nadzór nad obsługą i kontrolą pracy maszyn oraz ich konserwacją.   Wymagania..
więcej

/ 2017-07-14

Stawki uzależnione sa od doświadczenia – dla osób z doświadczeniem w pracy jako rzeźnik / klasowacz / wykrawacz / ubojowiec stawki godzinowe od 8£ do £10 na godz, nadgodziny płatne do  13.33£/ na godz   Rodzaj kontraktu gwarantowane do 60 godzin (tygo..
więcej

Zgierz / 2017-07-14

Zakres obowiązków utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz  pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi trwałej relacji, prowadzenie aktywnej sprzedaży na podległym terenie, monitorowanie rynku oraz działań konkurencji, realizacja planów sprzedażowy..
więcej

Nowa Sól / 2017-07-14

Opis stanowiska Realizacja zadań według ustalonych metod utrzymania higieny w celu zachowania obowiązującego standardu czystości na obszarze produkcji, Przyczynianie się do usprawniania rozruchu produkcji i do jakości wyprodukowanego produktu, Segregacja odpadów, Wcześniejsze pr..
więcej

Leipzig / 2017-07-14

Opis stanowiska oddzielanie mięsa od kości praca z nożem   Wymagania doświadczenie w pracy z nożem przy taśmie język niemiecki – NIE jest wymagany   Oferujemy niemiecką umowę o pracę ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych stałą współpracę zak..
więcej

Leipzig / 2017-07-14

Opis stanowiska dzielenie mięsa wieprzowego na części   Wymagania doświadczenie język niemiecki – NIE jest wymagany   Oferujemy niemiecką umowę o pracę ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych stałą współpracę zakwaterowanie opieka polskojęzyczn..
więcej

Krzeszów / 2017-07-14

Zadania na stanowisku Praca na stanowiskach montażowych w czasie produkcyjnym (branża Automotive), odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie powierzonej operacji, Oczekujemy Zdolności manualnych, mile widziane doświadczenia przy pracach wymagających wysokiej precyzji i jakości,..
więcej

Złotów / 2017-07-14

Opis stanowiska Audytowanie obecnych i potencjalnych dostawców Zapewnienie najlepszych warunków produktowych pod względem ceny i jakości Identyfikacja regionalnych potrzeb, analiza rynku, analiza cen i trendów rynkowych Rozszerzanie oferty produktowej firmy Poszukiwanie..
więcej

Gdańsk / 2017-07-14

Opis stanowiska -kompletacja zamówień -przyjęcie towaru na magazyn, wydanie towaru -utrzymywanie porządku w powierzonym magazynie Zakres obowiązków -kompletacja zamówień -przyjęcie towaru na magazyn, wydanie towaru -utrzymywanie porządku w powierzonym magazynie Ofer..
więcej

Gdańsk / 2017-07-14

Obowiązki- liczenie towaru.Wymagania- dyspozycyjność w dniu 25 lipca bieżącego roku, od godziny 2030 do maksymalnie 500.- chęci do pracy.Oferujemy- umowę-zlecenie za stawkę 14 zł/brutto,- możliwość współpracy przy kolejnych zleceniach,- oferta dotyczy pracy tymczasowej. Miejsce pracy G..
więcej

Katowice / 2017-07-14

  Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, ..
więcej

Gdańsk / 2017-07-14

Obowiązki- liczenie towaru w sklepie odzieżowym znanej marki.Wymagania- dyspozycyjność w dniu 25 lipca bieżącego roku, od godziny 2000 do maksymalnie 200.- energia i chęć do pracy.Oferujemy- umowę-zlecenie za stawkę 15 zł brutto/godzinę,- możliwość współpracy przy kolejnych zlecenia..
więcej

Warszawa / 2017-07-14

Kluczowe zadania na stanowisku• Zarządzanie zespołem 5-7 osób• Obsługa Klientów i sprzedaż produktów• Szkolenie oraz motywacja pracowników• Realizacja budżetu sklepu, planowanie grafików• Raportowanie, dbanie o optymalizację kosztów sklepu• Koordynowanie pracy sklepuOczekiwan..
więcej

Bawaria, Rosenheim, Tirol / 2017-07-13

Opis stanowiska Malowanie, szpachlowanie, gruntowanie i maskowanie części sprzętu, maszyn i urządzeń Produkcja seryjna i indywidualna Obsługa urządzeń lakierniczych, Wymagania Wykształcenie kierunkowe, Doświadczenie w lakierowaniu Zdolności manualne, Umiejętność czytania ry..
więcej

Województwo
Kraj