OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0

popularne wyszukiwania cieśla, kierowca, sekretarka, doradca klienta, programista php

Katowice - oferty pracy


Mysłowice, Katowice, Będzin, Opole, Częstochowa, Wrocław, Łódź / 2017-07-19

Opis stanowiska budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie, a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów obsługa klientów monitorowanie rynku oraz działań konkurencji tworzenie ofert handlowych oraz odpowiedzi na zapytania klientów..
więcej

Katowice / 2017-07-19

Opis stanowiska • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami. • Praca w terenie, przedłużanie gwarancji samochodów, pogwarancyjne ubezpieczenia. • Zarządzanie sprzedażą na powierzonym terenie. • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych. Wyma..
więcej

Katowice / 2017-07-19

Your new company For our Client, an international provider of industrial automation with Shared Service Centre in Katowice, we are looking for Finance Administrative Support with English language. Your new role You will provide administrative support to specific marketing and promotional program..
więcej

Katowice / 2017-07-19

Your new company For our Client, well-recognised, international company located in Katowice, we are currently looking for a person interested in the role of Senior Java Developer. Your new role As a Senior Java Developer you will be responsible for creating and developing web applications, sear..
więcej

Katowice / 2017-07-19

OBOWIĄZKI sortowanie przesyłek kurierskich rozładunek i załadunek kontenerów praca ze skanerem ręcznym transportowanie przesyłek na sorter inne prace zlecone przez przełożonego WYMAGANIA gotowość do pracy w godz. 1400-2200 lub 1600-2400 (do ustalenia) chęć i motywacja do pracy..
więcej

Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Trójmiasto, Żary / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie pionem operacyjnym i administracyjnym firmy; zarządzanie podległym zespołem; kontakty biznesowe, oraz prowadzenie spotkań z klientami oddziału; optymalizacja kosztów; raportowanie do przełożonego; współodpowie..
więcej

Katowice, Trójmiasto, Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław / 2017-07-18

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane z transportem, logistyką etc.); znajomości języka angielskiego na min. komunikatywnym poziomie; minimum 5-letniego doświadczenia w branży TSL na stanowisku kierowniczym; gruntownej..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Żary / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów; realizację założonych planów sprzedażowych w zakresie usług transportu drogowego; przygotowywanie ofert cenowych dla nowych klientów oraz klientów aktualnych; organizację i..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie, budowanie oraz dbanie o dobre relacje z przewoźnikami i Klientami; planowanie i organizację spedycji drogowej; monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych; raportowanie wyników operacyjnych. Od Kandydatów oczek..
więcej

Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację transportu kontenerowego lądowego oraz transportów multimodalnych; przeprowadzanie awizacji w systemach portowych; negocjowanie stawek; współpracę z innymi działami firmy. Od Kandydatów oczekujemy znajo..
więcej

Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Olsztyn, Bydgoszcz, Częstochowa, Szczecin, Lublin, Kraków, Białystok, Zabrze, Tychy, Tarnów, Rzeszów, Żary, Kościerzyna / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie, budowanie oraz dbanie o dobre relacje z przewoźnikami i Klientami; planowanie i organizację spedycji drogowej; monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych; raportowanie wyników operacyjnych. Od Kandydatów oczek..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i obsługa zapytań ofertowych oraz realizacja zleceń spedycyjnych; kontakt z klientami, agentami oraz przewoźnikami; kompleksową obsługę przesyłek; fakturowanie i ofertowanie. Od Kandydatów oczekujemy minimum 2- ..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Żary / 2017-07-18

Od Kandydatów oczekujemy umiejętności analizy i rozwiązywania problemów; doświadczenia w branży TSL; dobrej znajomości języka angielskiego; umiejętności pracy w zespole. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie planu załadunków i rozładunk..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie i sprawną realizację zleceń związanych z przesyłkami morskimi FCL i LCL (import i eksport); zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych i profesjonalnej obsługi klientów; budowanie długofalowej współpra..
więcej

Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Żary / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą spedytorów; koordynowanie działań w obszarze spedycji drogowej; rozwój współpracy z bieżącymi klientami oraz przewoźnikami; optymalizację zadań, inicjowanie nowych rozwiązań; realizację zało..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie transportu drogowego; stały kontakt z klientem francuskim; składanie raportów z podjętych działań; współpracę z przewoźnikiem. Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży TSL; znajomości j..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie transportu drogowego; stały kontakt z klientem włoskim; składanie raportów z podjętych działań; współpracę z przewoźnikiem. Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży TSL; znajomości jęz..
więcej

Katowice / 2017-07-18

Wymagania dla kandydatów, konieczne do spełnienia Aplikant radcowski lub adwokacki I lub II roku Udokumentowana znajomość języka angielskiego lub innego na poziomie co najmniej B2 wg klasyfikacji Rady Europy Prawo jazdy i posiadanie samochodu   Informacje dodatkowe Końcow..
więcej

Katowice / 2017-07-18

Obowiązki- praca przy produkcji metalowych struktur siedzeń samochodowych.Wymagania- zdolności manualne,- zaangażowanie,- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.Oferujemy - umowę o pracę,- system premiowy - wysokie premie - max 800 zł,- pakiet sportowo-rekreacyjny,- przystanek autobusowy ..
więcej

Katowice / 2017-07-18

Obowiązki- praca przy produkcji układów hydraulicznych,- obsługa powierzonych maszyn, zapewnienie ciągłości produkcji z punktu widzenia jakościowego i ilościowego,- prace pomocnicze na produkcji.Wymagania- podstawowa znajomość rysunku technicznego lub możliwość przeszkolenia,- chęć d..
więcej

Katowice / 2017-07-18

Zadania• Administracja abonenckimi systemami telekomunikacyjnymi,• Projektowanie i wdrożenia rozwiązań telekomunikacyjnych opartych o centrale abonenckie,• Obsługa techniczna partnerów i klientów,• Czynny udział w nowych projektach związanych z systemami telekomunikacyjnymi,• Prowa..
więcej

Katowice / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku wielokanałowe odbieranie faktur zakupu wstępna obróbka faktur i ich obiegu zarządzanie płatnościami obsługa podstawowych danych dostawców archiwizowanie dokumentów P2P/PtP obsługa autoryzacji kontrola płatności Wymagania znajomość języka włoskiego na ..
więcej

Katowice / 2017-07-18

Zadania• Kontrola jakości produktów przyjmowanych na magazyn/przygotowanych do transportu• Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji• Sporządzanie miesięcznych raportów dotyczących oceny dostawców• Zarządzanie miejscem na magazynie w celu usprawnienia pracy• Przeprowadzane koniecznyc..
więcej

Katowice / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku• Wprowadzanie danych do systemów• Weryfikowanie poprawności danych w systemach• Praca w programie ExcelOczekiwania• Doświadczenie na podobnym stanowisku• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego• Bardzo dobra znajomość programu Excel ( w tym j..
więcej

Katowice / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku• Obsługa zamówień transportowych od Klientów• Monitorowanie stanu zamówień w systemie zarządzania transportem• Analiza wskaźników oceny skuteczności usług (KPI)• Wsparcie regionalnego kierownika ds. transportu• Koordynacja przepływu inform..
więcej

Katowice / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku• Prognozowanie i zamawianie materiałów, ustalanie dostępności komponentów• Kontrolowanie i optymalizowanie poziomu zapasów• Przetwarzanie harmonogramów dostaw• Opracowywanie dokumentacji wysyłkowej• Przygotowywanie raportów oraz analiz• Współprac..
więcej

Katowice / 2017-07-17

Your new company For our Client, international IT corporation, we are currently looking for a person interested in the role of Quality Assurance Engineer. Your new role Holding this position your role will be to develop and execute wide scope of tests to ensure product quality when working in S..
więcej

Katowice / 2017-07-14

  Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, ..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Zadania Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami, w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji - kontakt w języku francuskim i angielskim; Weryfikacja dokumentów dostarczanych przez Kandydatów; Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami w języku angielskim i fran..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Zadania Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami, w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji - kontakt w języku niemieckim i angielskim; Weryfikacja referencji Kandydatów do pracy; Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami w języku angielskim i niemieckim; Twor..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Zadania Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami, w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji - kontakt w języku hebrajskim i angielskim; Weryfikacja referencji Kandydatów do pracy; Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami w języku hebrajskim i angielskim; Twor..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Zadania Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami, w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji - kontakt w języku norweskim i angielskim; Weryfikacja referencji Kandydatów do pracy; Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami w języku angielskim i norweskim; Tworze..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Zadania Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami anglojęzycznymi, w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji Weryfikacja referencji Kandydatów do pracy Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami Kandydatów w języku angielskim Tworzenie raportów w języku angie..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Zadania• Kontrola jakości produktów przyjmowanych na magazyn/przygotowanych do transportu• Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji• Sporządzanie miesięcznych raportów dotyczących oceny dostawców• Zarządzanie miejscem na magazynie w celu usprawnienia pracy• Przeprowadzane koniecznyc..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Kluczowe zadania na stanowisku• Prognozowanie i zamawianie materiałów, ustalanie dostępności komponentów• Kontrolowanie i optymalizowanie poziomu zapasów• Przetwarzanie harmonogramów dostaw• Opracowywanie dokumentacji wysyłkowej• Przygotowywanie raportów oraz analiz• Współprac..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Kluczowe zadania na stanowisku• Wprowadzanie danych do systemów• Weryfikowanie poprawności danych w systemach• Praca w programie ExcelOczekiwania• Doświadczenie na podobnym stanowisku• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego• Bardzo dobra znajomość programu Excel ( w tym j..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Kluczowe zadania na stanowisku• Obsługa zamówień transportowych od Klientów• Monitorowanie stanu zamówień w systemie zarządzania transportem• Analiza wskaźników oceny skuteczności usług (KPI)• Wsparcie regionalnego kierownika ds. transportu• Koordynacja przepływu inform..
więcej

Katowice / 2017-07-14

Jeśli chciałbyś pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie IT, która tworzy unikalne rozwiązania na skalę światową i z dnia na dzień zwiększa swój udział w rynku to zapraszam do kontaktu. Plany rekrutacyjne są ambitne i liczone w setkach nowych deweloperów. P..
więcej

Katowice / 2017-07-13

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Application Engineer. Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć planowanie i projektowanie produktów zgodnie z oczekiwani..
więcej

Katowice / 2017-07-13

Your new company For our Client, Knauf - an international company which opens new IT Service Center in Katowice, we are currently looking for a person interested in the role of Network Monitoring Specialist. Your new role As a Network Monitoring Specialist you will be a member of high performan..
więcej

Katowice / 2017-07-12

Aktualnie dla naszego klienta, kancelarii podatkowej z siedzibą w Katowicach, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista – Konsultant ds. podatków i rachunkowości   Opis stanowiska • Obsługa urządzeń księgowych (KH, PKPiR, Ryczałt) wskazanych Klientów Kancel..
więcej

Katowice / 2017-07-12

Obowiązki- prace magazynowe.Wymagania- chęć do pracy,- dyspozycyjność w godzinach 23-4,- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.Oferujemy- umowę o pracę tymczasową,- pracę na 1/2 etatu,- pracę na terenie Mysłowic,- oferta dotyczy pracy tymczasowej.Prosimy o dopisanie na..
więcej

Katowice / 2017-07-12

Obowiązki- obsługa maszyn,- osiąganie wymaganej jakości i wydajności,- wizualna kontrola jakości.Wymagania- duża sprawność fizyczna,- umiejętność koncentracji i skupienia,- umiejętność pracy w zespole,- mile widziane doświadczenie jako kontroler jakości oraz znajomość rysunku tech..
więcej

Katowice / 2017-07-12

Zadania Wprowadzanie i modyfikowanie danych w systemach, aktualizowanie zewnętrznych baz danych Kontrolowanie i zapewnianie dostępności informacji w technologiach Certnet i Applaudd Weryfikacja jakości usług, kontrola terminowości wykonywanych zadań Generowanie certyfikatów i innych dokumen..
więcej

Katowice / 2017-07-12

Zadania Koordynacja zespołem podległych pracowników administracyjnych, ustalanie priorytetów, delegowanie zadań Komunikowanie terminów, zarządzanie aktywnościami Monitorowanie wydajności zespołu Obserwacja wydajności, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów Prowadzenie spotkań zesp..
więcej

Katowice / 2017-07-12

Zadania Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi Pozyskiwanie nowych klientów Prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych Doradztwo techniczne, merytoryczne z zakresu serwisu maszyn skrawających Wymagania Wykształcenie średnie, wyższe tec..
więcej

Katowice / 2017-07-12

Hold responsibility for managing the complex project,Plan the schedule and budget of the project,Define and manage human resources,Manage the project on many levels to achieve the business results and planned profitability,Manage activities that insure highest quality and client satisfaction,Transla..
więcej

Katowice / 2017-07-11

Obowiązki Diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń chłodniczych. Wykonywanie przeglądów urządzeń i ich konserwacja. Wymagania Doświadczenie w serwisowaniu klimatyzacji i wentylacji lub przy technicznym nadzorze instalacji klimatyzacyjnych/chłodniczych na dużym ob..
więcej

Katowice / 2017-07-11

Zadania Obsługa Klienta Sprzedaż oferowanych usług Posprzedażowa obsługa Klienta Przygotowywanie ofert i ich prezentacja podczas spotkań u potencjalnych Klientów Regularne raportowanie o bieżących wynikach Budowanie pozytywnych relacji z Klientami Monitorowanie działań konkurencji oraz w..
więcej

Katowice / 2017-07-11

Ensuring full deployment of the role-based access control model and segregation of duties framework within Group ERP (Microsoft Dynamics AX 2012)Evaluating effectiveness and improvement of internal control mechanisms in Group ERP systemUtilization of automated tools embedded in the Group ERP system ..
więcej

Branża


Kraj