OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0
Kirsch Consulting

Zakres obowiązków:




  • pakowanie artykułów spożywczych

  • ważenie i kontrola jakości produktów

  • praca przy taśmie produkcyjnej

  • etykietowanie produktów

  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości


Wymagania:




  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • sprawność fizyczna

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód


Oferujemy:




  • możliwość zatrudnienia również dla par!

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • opiekę koordynatora


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"

Miejsce pracy:


Źródło oferty

Oferta pochodzi z serwisu jobs.pl