Ofert w schowku: 0
PGB HR

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie zamówień na oprawy oświetleniowe na rynkach zachodnich

  • tworzenie ofert handlowych

Wymagania:

  • znajomość branży oświetleniowej lub instalacyjnej

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie atutem

  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie Własnej działalności gospodarczej

  • nienormowany czas pracy

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • imprezy integracyjne

Miejsce pracy: Wrocław, Zielona Góra, Opole, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Katowice, Warszawa, Olsztyn, Białystok, Kielce, Lublin, Rzeszów, Łódź