Ofert w schowku: 0
Allpersona GmbH

Opis stanowiska:

  • Malowanie, szpachlowanie, gruntowanie i maskowanie części sprzętu, maszyn i urządzeń

  • Produkcja seryjna i indywidualna

  • Obsługa urządzeń lakierniczych,

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Doświadczenie w lakierowaniu

  • Zdolności manualne,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny,

  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód,

Oferujemy:

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,

  • Długofalowe zatrudnienie,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach,

  • Dobre warunki mieszkaniowe,

  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,

  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,

Miejsce pracy: Bawaria, Rosenheim, Tirol