Ofert w schowku: 0
Human Resources Poland Sp z o.o.

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy spedycyjnej poszukujemy obecnie doświadczonych kandydatów, chętnych dołączyć do młodego, ambitnego zespołu.

Opis Stanowiska:

  • Realizacja zleceń transportowych.

  • Aktywne pozyskiwanie kontrahentów i ładunków.

  • Koordynacja przewozu drogowego - krajowego oraz międzynarodowego.

  • Stała współpraca z przewoźnikami zewnętrznymi.

  • Prowadzenie negocjacji cenowych.

  • Praca biurowa, możliwość pracy zdalnej ze sporadycznymi wizytami w biurze.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora lub pokrewnym (branża transportowa).

  • Wiedza z zakresu transportu i logistyki

  • Znajomość prawa przewozowego w Polsce i Europie.

  • Umiejętność obsługi giełd transportowych (TRANS, TimoCom, Marcos Bis: Nawigator, itp.).

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, predyspozycje do pracy samodzielnej oraz zespołowej.

  • Języki obce, zwłaszcza j. niemiecki, będą dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość dalszego rozwoju w branży transportowej.

  • Pozytywną atmosferę w pracy w młodym zespole.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od zleceń.

  • Praca w stałych godzinach 8:00 - 16:00, bardzo sporadyczne nadgodziny.

  • Możliwość pracy stacjonarnej (Katowice) lub w systemie home office (poprzedzona szkoleniem w siedzibie firmy).

  • Telefon służbowy.

CV proszę przesyłać na adres rekrutacje@hr.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie