Ofert w schowku: 0
Pofam - Poznań Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • obsługa klienta w sklepie,

  • sprzedaż artykułów medycznych za gotówkę i na refundację

  • kontakt ze środowiskiem medycznym / reklamę sklepu w środowisku medycznym

Wymagania:

  • poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz kontakt z klientem i handlem, potrafiącej odnaleźć się w stresujących sytuacjach

  • wykształcenie medyczne z kierunku:

  • fizjoterapia, rehabilitacja, farmacja, pielęgniarstwo, ortopedia lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych / warunek konieczny – tylko podane kierunki / dowolnie 1 / lub kurs będą brane pod uwagę / PROSIMY NIE SKŁADAĆ APLIKACJI BEZ WYMIENIONEGO WYKSZTAŁCENIA /

  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym

Miejsce pracy: Rzeszów, Warszawa, Wrocław, Turek, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Jelenia Góra, Piła, Szczecin, Opole, Namysłów, Kołobrzeg, Stargard Szczeciński, Lipsko, Katowice, Kielce