Ofert w schowku: 0
Exact Systems S.A.

Obowiązki:

  • selekcja, naprawa lub sortowanie komponentów zgodnie z przekazaną instrukcją

  • przepakowanie i oznaczanie komponentów

  • raportowanie wyników kontroli

Wymagania:

  • mile widziane osoby uczące się i studiujące (najlepiej zaocznie)

  • dyspozycyjność

  • zdolności manualne i dobry wzrok

  • umiejętność działania wg procedury

Oferta:

  • atrakcyjne stawki godzinowe

  • umowa zlecenie

  • praca w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia doświadczenia na terenie Klientów firmy

  • godziny pracy i wymiar czasu pracy w ciągu miesiąca dostosowany do indywidualnych możliwości oraz potrzeb każdego zleceniobiorcy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\\\"

Miejsce pracy: Rzeszów