Ofert w schowku: 0
KFE Holding

Opis stanowiska:

Spotkania promujące markę MEDIREN:

  • organizacja i udział w wystąpieniach promocyjnych w regionie (np. targi pracy)

  • organizacja spotkań na uczelniach wyższych kształcących pielęgniarki i fizjoterapeutów

  • organizacja eventów na uczelniach wyższych przy współpracy z Biurem Karier

  • organizacja spotkań z dyrekcja placówek medycznych np. Domy Opieki Społeczej lub gabinety fizjoterapii

Promocja:

  • koordynowanie akcji promocyjnej MEDIREN

  • prowadzenie działań promocyjnych w social media,

Wymagania:

  • osoba kreatywna i nastawiona na sukces

  • komunikatywność i łatwośc nawiązywania kontaktów

  • umiejętność prowadzenia prezentacji publicznych

  • znajomość branży medycznej lub jej pochodnej

  • znajomość języka EN poziom B1

  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

 Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji.

Miłą atmosferę pracy z młodym, dynamicznym zespole

Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

Cel:

  • Pozyskanie personelu medycznego o profilu pielęgniarskim i fizjoterapeutycznym zainteresowanego wyjazdem do Belgii i do Francjii

  • Promocja marki MEDIREN jako lidera w rekrutacji personelu medycznego

Miejsce pracy: Rzeszów