Ofert w schowku: 0
Stegmann Personaldienstleistung GmbH

Praca polega na  wyposażeniu wnętrz kamperów i przyczep campingowych. Praca oparta jest na rysunku technicznym.

Obowiązki:

  • Praca na stanowisku elektryka przy budowie kamperow i przyczep campingowych

  • Podlaczanie i sprawdzanie elektryki pokladowej

  • Montowanie i sprawdzanie urzadzen elektrycznych ( sprzet AGD – lodowki, itp., sprzet RTV – radia itp.) w kamperach

  • Odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy

  • Praca na rysunku technicznym

  • Przestrzeganie bezpieczeństwa pracy, porządku oraz czystości

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie jako elektryk

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Samodzielne czytanie rysunku technicznego

  • Elastyczność

  • Chęć do pracy na stale w Niemczech

  • Prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w prestiżowej firmie na terenie Niemiec

  • Umowa o prace na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • Dostęp do najnowszych technologii

Miejsce pracy: Bad Waldsee kolo Ravensburga