Ofert w schowku: 0
Stegmann Personaldienstleistung GmbH

Dla naszego klienta w centralnej czesci Niemiec, firmy specjalizujacej sie w produkcji prototypów aut niemieckich marek, poszukujemy specjalistow z nastepujacym zakresem obowiazkow:

Pomocnik lakiernika samochodowego

Miejsce pracy: Niemcy

Nr Referencyjny: PLS/Jobs.pl

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie elementow karoserii do lakierowania (czyszczenie, szlifowanie, polerowanie)
  • wyrownywanie wgniecen i wypuklosci
  • ocynowywanie blachy

Wymagania

  • wyksztalcenie zawodowe jako lakiernik, blacharz samochodowy lub slusarz
  • min. 2-letnie doswiadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
  • gotowosc do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prestiżowych firmach na terenie Niemiec oraz w innych krajach europejskich
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe
  • opłacone zakwaterowanie
  • dostęp do najnowszych technologii

Wszystkie zaintersowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycsiku \"Aplikuj teraz\".

{aplikuj-button}

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Numer rejestru agencji zatrudnienia JOBS.PL SA: 107