Ofert w schowku: 0
Stegmann Personaldienstleistung GmbH

Obowiązki :

  • spawanie metoda  WIG (TIG)

  • spawanie stali nierdzewnej lub szlachetnej  metoda Tig 141

  • wykonywanie ogólnych prac ślusarskich

  • spawanie materiału od 1-3 mm

Oczekiwania :

  • uprawnienia TIG  141 (WIG 141)

  • dobra znajomość języka niemieckiego ( umożliwiająca komunikacje w miejscu  pracy)

  • doświadczenie w spawaniu metoda TIG 141

Oferujemy :

  • umowa na czas nieokreślony na  niemieckich warunkach( możliwość przejęcia przez klienta)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawce

  • opiekę i wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia