Ofert w schowku: 0
POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe);

  • znajomość języka angielskiego;

  • dobra znajomość pakietu Ms Office zwłaszcza Excela;

  • znajomość systemu SYMFONIA będzie dodatkowym atutem;

  • zdolności analityczne;

  • doświadczenie w pracy biurowej w handlu, logistyce lub księgowość;

Obowiązki:

  • koordynacja zamówień handlowych z planem produkcyjnym;

  • sporządzanie dokumentacji exportowej;

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie mleczarskiej;

  • Ambitną i satysfakcjonującą pracę w zespole nastawionym na realizację celów;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji;

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński