Ofert w schowku: 0
POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski

Opis stanowiska:

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Modyfikacja i programowanie maszyn produkcyjnych opartych na sterownikach PLC Siemens będzie dodatkowym atutem;

  • Rozwiązywanie problemów w sytuacjach awaryjnych;

  • Dążenie do zapobiegania awariom;

  • Przeglądy maszyn i urządzeń, prace prewencyjne, prace konserwacyjne;

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;

  • Zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy;

Wymagania:

  • Wykształcenie – preferowany kierunek mechatronika, elektromechanika;

  • Doświadczenie w dziale technicznym w firmie produkcyjnej mile widziane;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolności manualne;

  • Dokładność;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego w branży mleczarskiej;

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński