Ofert w schowku: 0
JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska

Opis stanowiska:

do obowiązków pracownika zatrudnionego na stanowisku automatyka należy wykonywanie wszelkich czynności zawiązanych z eksploatacją, konserwacją, naprawami i remontami układów automatyki, pneumatyki i sterowania oraz utrzymaniem w ruchu zarówno maszyn i urządzeń produkcyjnych jak i zaplecza technicznego w Oddziale Omłotowa „JOGO” ŁSM., a w szczególności:

  • natychmiastowe usuwanie awarii i zakłóceń w pracy maszyn, urządzeń, układów automatyki, pneumatyki i sterowania,

  • bieżąca kontrola stanu układów automatyki, pneumatyki i sterowania maszyn i urządzeń,

  • przejawianie inicjatywy we wprowadzeniu nowych rozwiązań możliwych do zastosowania w eksploatowanych maszynach, urządzeniach i układach,

  • uzupełnianie osobistych kwalifikacji zawodowych i posiadanie aktualnych uprawnień elektroenergetycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • znajomość przemysłowych układów sterowania,

  • aktualne uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych co najmniej do 1 kV

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na pełen etat, na umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • bogaty pakiet socjalny.

Miejsce pracy: Łódź