Ofert w schowku: 0
Probitas Finance

Obowiązki:

  • Sprzedaż produktów oferowanych przez Firmę

  • Przygotowanie ofert dla Klientów

  • Doradztwo w zakresie korzystania z produktów bankowych

  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta

Oczekujemy:

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • Orientacja na potrzeby klienta

  • Wysoka motywacja do pracy, chęć uzyskiwania ponadprzeciętnych wyników

  • Zaangażowanie, nastawienie na sukces

  • Wykształcenia min. średniego

Doświadczenie w branży finansowej nie jest bezwzględnie wymagane.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Pakiet szkoleń dla Doradców rozpoczynających pracę w branży finansowej oraz szkolenia uzupełniające

  • System wsparcia dla nowych pracowników

  • Praktyczną naukę zawodu przy aktywnym wsparciu menedżera

  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z podstawy i motywujących, bardzo wysokich prowizji

  • Jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego

  • Profesjonalne narzędzia pracy dla Doradcy : telefon komórkowy, notebook, samochód służbowy

  • Konkursy z nagrodami

Miejsce pracy: Szczecin, Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa