Ofert w schowku: 0
KFE Holding

Dzial rekrutacji KFE Holding Sp. z o.o. poszukuje dla KomFort - Building in Europe pracownika na stanowisko Asystentki Dyrektora

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i nadzorowanie projektów w grupie KFE

  • Kontakty z partnerami i klientami firmy KFE Holding

  • Zarządzanie obiegiem informacji, w tym w ramach struktury grupy KFE

  • Przygotowywanie zestawień, raportów i prezentacji

  • Tłumaczenia pisemne i ustne w języku angielskim

  • Komunikacja miedzy pracownikami a dyrekcja

  • Prowadzenie kluczowej korespondencji

  • Monitorowanie i raportowanie realizacji uzgodnionych działań

  • Koordynowanie terminarzem spotkań prezesa

  • Organizowanie i branie udziału w części spotkań i wyjazdów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego min. B1

  • Znajomość języka francuskiego min. B1

  • Umiejętności działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych;

  • Praca w niestandardowych godzinach

Oferujemy:

  • Długotrwałe zatrudnienie, min. 2 lata

  • Umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Praca w firmie międzynarodowej z możliwością uczestniczenia w wyjazdach zagranicznych

  • Telefon, laptop

Miejsce pracy: Rzeszów