OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0
Serwis Personalny

Opis stanowiska:



-przyjęcie towaru, rozładunek

-inwentaryzacja

-sprzedaż i obsługa kasy fiskalnej

-obsługa klienta

-dbanie o porządek na terenie sklepu


Wymagania:



-aktualna książeczka – SANEPID

-chęci do pracy i zaangażowanie

-odpowiedzialność za wykonywaną pracę

-sprawność fizyczna

-mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku.


Oferujemy:



-pracę tymczasową z możliwością uzyskania pracy stałej

-pracę również dla studentów

-13,62 brutto/za godzinę

-praca od poniedziałku do piątku ( dwie zmiany)


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)"


Miejsce pracy: Gdańsk


Źródło oferty

Oferta pochodzi z serwisu jobs.pl