Ofert w schowku: 0
KFE Holding

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko stanowisko "Specjalisty ds Rekrutacji"

Opis stanowiska:

  • analiza potrzeb szkoleniowych w organizacji

    • obsługa działalności szkoleniowej oraz innych działań rozwojowych

    • współpraca z firmami szkoleniowymi

    •  prowadzenie szkoleń wewnętrznych

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

    • od definiowania potrzeb, tworzenia ogłoszeń rekrutacyjnych, poprzez analizę aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, rekomendowanie kandydatów poszczególnym managerom, do planowania i nadzorowania adaptacji

  • koordynacja procesu praktyk studenckich

  • sporządzanie, analizowanie i raportowanie wskaźników efektywności w zakresie realizowanych działań

  • tworzenie i zarządzanie bazą kandydatów

  • udział w przygotowywaniu budżetów, sprawozdań i raportów HR'owych.

Wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, socjologia, ZZL lub pokrewne)

  • praktyczna znajomość technik rekrutacji i różnych metod oceny kompetencji

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • orientacja na rozwój i samodoskonalenie

  • świetna organizacja pracy

  • umiejętność kreatywnego myślenia

  • znajomość nowoczesnych sposobów rekrutacji pracowników

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku

  • warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • rzetelne wdrożenie w zakres obowiązków oraz wsparcie zespołu HR w realizacji wyznaczonych zadań.

Miejsce pracy: Rzeszów