Ofert w schowku: 0
Antal Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Tworzenie i utrzymanie rozwiązań dla przemysłu

Opracowywanie projektu oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną

Implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie Java i JavaScript oraz testów automatycznych

Analiza wymagań klienta

Wymagania:

 Min. 3 lata doświadczenia jako programista JAVA

 Znajomość framework’ów (ORM) np.: Spring, SpringBoot, Hibernate

 Umiejętność tworzenia web service’s (SOAP lub REST)

 Doświadczenie w tworzeniu/rozwijaniu aplikacji webowych

 Doświadczenie w implementacji testów jednostkowych np. JUnit z wykorzystaniem Mockito lub JMockit

  Umiejętność budowania projektu przy pomocy Maven bądź Gradle

  Doświadczenie w pracy z repozytorium kodu Git/Gerrit

  Znajomość wzorców projektowych

  Znajomość technik Agile oraz SCRUM

  Dobra znajomość języka angielskiego

  Mile widziane:

  Znajomość technologii np.: GWT, JavaScript, AngularJS, JSP, ExtJS, Selenium, Spock,  LoadUI, JMeter, Groovy, Docker

  Doświadczenie z systemami operacyjnymi Unix/Linux

  Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

Pakiet benefitów

Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie

Przyjazna atmosfera pracy

Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Miejsce pracy: Łódź