Ofert w schowku: 0
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

- praca na linii produkcyjnej

- nadzorowanie produkcji

- obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

- odpowiedzialność za przestrzeganie jakości wytwarzanych produktów według norm określonych w zakładzie

- realizowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z zadaniami przewidzianymi w planie produkcyjnym

- odrzucanie produktów niezgodnych z normami

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe jako pracownik fizyczny produkcji (mile widziane)

- dyspozycyjność, punktualność, energia i inicjatywa

- chęć i motywacja do pracy

- przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

- pracę od zaraz w międzynarodowej prężnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wykorzystującej nowoczesne technologie

- praca w systemie 3 zmianowym–czterobrygadowym

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki premiowe)

- dynamiczne środowisko pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- możliwość dłuższej współpracy

- praca od zaraz

CV

Dodatkowym atutem będzie

- doświadczenie w pracy na liniach automatycznych

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle