Ofert w schowku: 0
Euro Planit B.V.

Opis stanowiska:

Dla naszych klientów w okolicach Doetinchem w Holandii, poszukujemy spawaczy MIG/MAG lub ewentualnie TIG. Praca jest w pełnym wymiarze godzin w systemie jedno, bądź dwuzmianowym oraz duzo regularnych nadgodzin.

Do obowiązków pracownika należy:

Składanie oraz spawanie elementów o różnych grubościach - 2-5 MM,

Spawanie elementów ze stali czarnej

Praca na hali

Wymagania:

Umiejętność spawania

Mile widziana znajomość języka angielskiego bądz niemieckiego

Własny samochód – dodatkowy atut

Siła fizyczna

Dyspozycyjność oraz sumienność w pracy

Oferujemy:

Dobre wynagrodzenie oraz zwrot kosztów dojazdów do pracy

Gwarantowane ubezpiecznie

Dobre warunki mieszkaniowe z dostępem do internetu

Praca w pełnym wymiarze godzin plus regularne nadgodziny

Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu

Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy

Legalna praca u sprawdzonego i rzetelnego klienta

Opieka polskojęzycznych koordynatorów

Miejsce pracy: Doetinchem