Ofert w schowku: 0
Drimpol Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie na magazyn i wydawanie z magazynu towarów

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodowej i rozchodowej

  • bieżąca kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności do spożycia towarów

  • utrzymanie ładu i porządku na magazynie

  • odpowiedzialność materialna za powierzone mienie

Wymagania:

  • dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi programów użytkowych

  • mile widziane uprawnienia operatora wózka widłowego

  • mile widziane wykształcenie średnie

  • odpowiedzialność i uczciwość

  • sumienność i dokładność

  • systematyczność

  • zamieszkanie w miejscu pracy lub najbliższej okolicy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • premie

Wymagane dokumenty:

CV oraz list motywacyjny

Miejsce pracy: Rzeszów, Wysoka Głogowska, Będzin, Lublin