Ofert w schowku: 0
Drimpol Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • załadunek, przewóz i rozładunek towarów w celu ich dostawy do klientów

  • bieżąca kontrola stanu technicznego pojazdu w zakresie niezbędnym do bezpiecznego przewozu ładunków

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie psychologiczne stwierdzające brak przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy

  • kurs na przewóz rzeczy

  • prawo jazdy kat. C ( opcjonalnie możliwość pracy na  prawo jazdy kat. B )

  • zaświadczenie o niekaralności

  • mile widziane doświadczenie w transporcie w branży spożywczej

  • wykształcenie średnie

  • odpowiedzialność i uczciwość, sumienność i dokładność

  • systematyczność, komunikatywność i kultura osobista

  • miejsce zamieszkania w miejscu pracy lub najbliższej okolicy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Wymagane dokumenty:

CV oraz list motywacyjny

Miejsce pracy: Będzin, Rzeszów, Lublin, Nowy Sącz, Kraków