Ofert w schowku: 0
KFE Holding

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania - strony WWW / sklepy internetowe

  • Programowanie REST API

  • Integracja szablonów HTML/CSS/JavaScript (jQuery)

  • Integracja szablonów z systemami CMS

  • Bieżąca współpraca z grafikiem i programistą front-end

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP5.6/+ MVC,

  • Bardzo dobra znajomość MySQL (PDO), XML,

  • Doświadczenie w zakresie zabezpieczeń aplikacji internetowych,

  • Znajomość GIT,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość frameworków PHP np. Laravel

  • Doświadczenie w pracy z CMS

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenia

  • Premię za sprawną pracę nad projektami

  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego

  • Pracę w złożonych i różnorodnych projektach

Miejsce pracy: Rzeszów