Ofert w schowku: 0
KFE Holding

Opis stanowiska:

  • udzielanie informacji o oferowanych produktach i usługach,

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • pozyskiwanie klientów zgodnie ze standardem firmy,

  • sprzedaż produktów,

  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w firmie międzynarodowej,

  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\\\"

Miejsce pracy: Rzeszów