Ofert w schowku: 0
KFE Holding

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z obecnymi

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Wysyłanie ofert i wycen

  • Opracowanie strategii marketingowej i całościowe zarządzanie marketingiem i promocją

    • planowanie i koordynacja działań promocyjnych, ofert handlowych i wizerunkowych

    • przygotowanie i zarządzanie akcjami handlowymi i materiałami promocyjnymi wspierającymi sprzedaż B2B

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i koncepcyjnego myślenia, szeroka perspektywa biznesowa, umiejętność zarządzania procesami oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • Okresowo wyjazdy zagraniczne ( Francja) na spotkania z klientami

  • Tworzenie raportów z wykonywanej pracy

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2/ C1,

  • Znajomość języka francuskiego mile widziana

  • Dyspozycyjność,

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Prawo jazdy kat. B

  • Terminowość, skoncentrowanie na działaniach przynoszących wymierne efekty

  • Otwartość do podejmowania wyzwań, wytrwałość i elastyczność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju oraz udziału w międzynarodowych projektach

  • Pracę w przyjemnej atmosferze wśród osób, które realizują swoje pasje

  • Inspirujące i bezpieczne środowisko pracy z zachowaniem podstawowych wartości

Miejsce pracy: Rzeszów