Ofert w schowku: 0
Serwis Personalny

Zakres obowiązków:

  • produkcja pokryw betonowych

  • produkcja form, wylewanie betonu

  • wymiarowanie elementów, posługiwanie się elektronarzędziami

  • praca na hali produkcyjnej i placu załadunku

                                                     Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • chęć do pracy dwuzmianowej

  • zdolności manualne

  • sprawność fizyczna

  • wykształcenie min. podstawowe

Oferujemy:

  • pracę dwuzmianową (6-14/14-22)

  • odzież roboczą

  • zatrudnienie poprzez Agencję Pracy na okres próbny (4 miesiące) po tym czasie możliwość przejścia na stałe zatrudnienie do klienta

  • umowa zlecenie z pełnym ZUS

  • stałą pracę blisko centrum Gdańska

  • stawka wynagrodzenia 2600 brutto miesięcznie

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem pb.orunia.2017 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk-Wrzeszcz. Biuro czynne w godzinach 9-17.

Miejsce pracy: Gdańsk