Ofert w schowku: 0
KFE Holding

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie, sporządzanie i opiniowanie umów i innych dokumentów pod względem formalno-prawnym

  • Sporządzanie opinii prawnych w sprawach dotyczących bieżącej działalności KFE Holding

  • Zapewnienie zgodności działań z przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulacjami

  • Udział w negocjacjach kontraktowych dotyczących firmy

  • Współpraca i obsługa biurowo-administracyjna zarządu

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2-  warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek prawo

  •  Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość prawa z dziedzin: ochrony danych osobowych, prawo cywilne (umowy - własność intelektualna, licencje, prawo budowlane, prawo pracy, pośrednictwo pracy)

  • Mile widziane wykształcenie wyższe, preferowany kierunek prawo

  • Umiejętność planowania i bardzo dobrej organizacji pracy

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji

  • Silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Miejsce pracy: Rzeszów