Ofert w schowku: 0
GROW UP POLSKA SP. Z O.O.

Obowiązki:

  • Praca na trasach międzynarodowych;

  • Pojedyncze obsady.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E;

  • Karta kierowcy do tachografu cyfrowego;

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej / ukończony kurs na przewóz rzeczy;

  • Dyspozycyjność i Odpowiedzialność;

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności;

  • Doświadczenie minimum 2 lata.

Oferujemy:

  • Nowoczesny tabor;

  • Ciągniki nie starsze niż 3 lata;

  • Pojedyncze obsady;

  • Auto przypisane do Kierowcy;

  • Wyjazdy i powroty do Trójmiasta (co 2 tygodnie);

  • Wysokie i atrakcyjne zarobki;

  • Wynagrodzenia zawsze na czas;

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w miejscu pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Warszawa, Olsztyn, Bydgoszcz, Szczecin