Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Szczytno, Mrągowo, Giżycko, Kętrzyn

Zadania:

  • Rozwijanie długofalowych relacji z Klientami detalicznymi jako reprezentant wiodącej firmy z branży tytoniowej

  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych

  • Budowanie i wzmacnianie pozycji międzynarodowych marek (m.in. Marlboro, L&M)

  • Zapewnienie dostępności i odpowiedniej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży

  • Weryfikacja kontraktów

Wymagania:

  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia, przedsiębiorczość

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń na start - wszechstronne wdrożenie

  • Możliwość rozwoju poprzez pracę w różnych działach firmy

  • Atrakcyjne szkolenia

  • Dobrą atmosferę pracy w gronie profesjonalistów

  • Umowę o pracę na pełen etat (pierwsza na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premie za wyniki

  • Opiekę medyczną i kartę Multisport, bony żywnościowe i bony Sodexo

  • Narzędzia pracy: Ford Focus (karta flotowa), Iphone, Ipad

Miejsce pracy: Mrągowo