Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:

  • Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych oraz sprzętu u Klienta,

  • Zarządzanie własnym czasem pracy,

  • Utrzymanie dobrych relacji z Klientem.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanik, mechanik samochodowy elektromechanik, automatyk lub pokrewne,

  • Doświadczenie w serwisowaniu wózków widłowych (mile widziane choć nie konieczne),

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z Klientem,

  • Sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (bezpośrednio z naszym Klientem),

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • Służbowy telefon, komputer i samochód,

  • Bogaty pakiet socjalny (multisport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie społeczne, paczki świąteczne, wyjazdy integracyjne),

  • Realne szanse na awans.

Miejsce pracy: Rzeszów