Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kluczowe zadania na stanowisku:
• Diagnozowanie usterek poszczególnych części silnika,
• Kontrola, naprawa i regeneracja silnika po demontażu,
• Decydowanie o naprawie lub wymianie na nowe uszkodzonych elementów,
• Realizacja zaplanowanych czynności serwisowych,
• Współpraca i wdrażanie techniczne zespołu mechaników

Wymagania:
Co najmniej 18 miesięczne, UDOKUMENTOWANE doświadczenie w zakresie konserwacji, napraw i remontu silników lotniczych,
Płynna znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2,
• Szeroka wiedza techniczna,
• Umiejętność przekazywania wiedzy technicznej zespołowi mechaników
• Uczciwość, odpowiedzialność, skrupulatność,
• Gotowość do wyjazdów służbowych za granicę w pierwszym okresie zatrudnienia.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży lotniczej,
• Nauka i praca z najnowocześniejszymi typami silników GEnx-2B oraz GE9X
• Kilkumiesięczne szkolenie techniczne w Niemczech oraz/lub Szkocji pod opieką doświadczonych inżynierów,
• Realne możliwości rozwoju i awansu, uzyskania międzynarodowych licencji w zawodzie
• Atrakcyjny pakiet benefitów.

Miejsce pracy: Rzeszów