Ofert w schowku: 0
KS Service sp. z o.o.

OBOWIĄZKI

  • skanowanie oraz sortowanie przesyłek

  • załadunek oraz rozładunek samochodów w firmie kurierskiej

  • dbanie o czystość i zachowanie bezpieczeństwa na stanowisku pracy

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w godzinach nocnych: 18:00-2:00

  • chęć do podjęcia zatrudnienia od zaraz

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie Twoim atutem

OFERUJEMY

  • pracę na jedną zmianę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 14,02 złotych brutto

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Miejsce pracy: Łódź