Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów na terenie województwa warmińsko - mazurskiego

  • Przygotowywanie ofert dla klientów i negocjowanie cen sprzedaży wózków widłowych

  • Odpowiedzialność za należytą obsługę klientów oraz zleceń

  • Przygotowywanie sprawozdań ze spotkań z klientami

  • Uczestniczenie w międzyregionalnych targach i wystawach organizowanych przez Pracodawcę

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży w branży technicznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wykształcenie średnie

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o stałej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie u rzetelnego pracodawcy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie

  • Narzędzia potrzebne do pracy - służbowe auto, telefon oraz laptop - również do użytku prywatnego!

  • Pakiet benefitów

Miejsce pracy: Olsztyn