Ofert w schowku: 0
Komunikacja Plus Sp. z o.o. Sp.k.

Cztery kluczowe obszary odpowiedzialności Team Leadera   zawsze wiążą się z obsługą klienta, utrzymaniem jakości, bezpieczeństwa oraz wydajności pracy współpracowników. Team Leader odpowiada   za  realizację  zadań produkcyjnych. Pomaga  również kierownikom w codziennym zarządzaniu działem również kierownikom w codziennym zarządzaniu działem.

Kluczowe obowiązki:

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem: pobieranie towaru/pakowanie zamówień, przyjmowanie/przechowywanie towaru, zapewnienie zgodności stanów magazynowych oraz rozładowywanie/załadowywanie wózków w tempie wyznaczonym dla każdego zadania lub wyższym;

  • Pomoc kierownikowi w codziennym zarządzaniu działem/pracą FC np. w przydzielaniu pracowników, prowadzeniu zebrań, przydzielaniu zadań służbowych, instruktażu, szkoleniu oraz komunikacji z zewnętrznymi i wewnętrznymi dostawcami;

  • Rozwiązywanie problemów oraz przekazywanie ich w razie potrzeby do kierownika;

  • Uczestniczenie w realizacji koncepcji Lean/Kaizen, Black Belt oraz innych inicjatyw doskonalenia procesów;

  • Pomoc w utrzymaniu czystości i ładu w miejscu pracy;

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową: 20.00 zł brutto

  • Bonus do 15%

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • 26 dni płatnego urlopu

  • Pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin

W przypadku kandydatów, którzy przejdą pomyślnie proces rekrutacji, zostanie przeprowadzona weryfikacja wcześniejszego zatrudnienia.

Wymagane umiejętności:

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office (Outlook, Word, Excel);

  • Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu, umiejętność skutecznego komunikowania się z grupą co najmniej 20 współpracowników;

  • Nietuzinkowe myślenie, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oraz umiejętność dobrej oceny sytuacji;

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym;

  • Wzorowa frekwencja i punktualność;

  • Ciągła realizacja celów wydajnościowych działu lub wykraczanie poza ustalone cele;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego;

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne;

  • Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami efektywności oraz procedurami doskonalenia procesów (jak, kiedy, kto);

  • Umiejętność pracy dla różnych kierowników: kierownicy zmieniają działy w ramach realizacji potrzeb firmy i w miarę wzrostu firmy Amazon pracownicy muszą potrafić dostosowywać się do zmian w kierownictwie;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy: Szczecin