Ofert w schowku: 0
Trenkwalder

Obowiązki:
- poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obrębie sektora TSL (sprzedaż frachtu drogowego) na podległym terenie,
- przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
- realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
- stałe monitorowanie rynku TSL,
- kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
- nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta,
- współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji,
- raportowanie o wynikach swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami organizacji.

Wymagania:
- 2-3-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w obszarze sprzedaży frachtu drogowego - warunek konieczny,
- bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
- dobra znajomość produktów i usług oferowanych w logistyce,
- otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie,
praca w firmie o uznanej marce na rynku,
- miejsce pracy: Gdynia,
niezbędne narzędzia pracy,
prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, szeroki pakiet socjalny.

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta.

Miejsce pracy: Gdańsk