Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Realizacja zaplanowanych czynności serwisowych silników lotniczych,

  • Współpraca i wdrażanie techniczne zespołu mechaników

  • Kontrola, naprawa i regeneracja elementów silnika po demontażu w obszarze: Thermal Spray and Shotpeening

  • Natryskiwanie cieplne powłok na elementy silnika, technologia plazmowa i HVOF; Przeprowadzanie kuleczkowania elementów silnika, śrutowanie.

Wymagania:

  • Co najmniej 18 miesięczne, UDOKUMENTOWANE doświadczenie w zakresie konserwacji, napraw i remontu silników lotniczych

  • Umiejętność czytania, interpretowania i rozumienia lotniczej dokumentacji technicznej

  • Płynna znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych za granicę w pierwszym okresie zatrudnienia;

  • Obsługa komputera MS OFFICE;

  • Wykształcenie średnie techniczne, specjalizacja: ślusarz, blacharz, narzędziowiec, mechatronik; Min. 18 miesięcy udokumentowanego doświadczenia w zakresie obsługiwania, napraw i przeglądów (Part 145) w naprawie i dostosowywaniu modułów silnika z użyciem narzędzi do kuleczkowania oraz natryskiwania cieplnego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym, prestiżowym, międzynarodowym Centrum Serwisowania Silników Lotniczych w Środzie Śląskiej;

  • Pracę przy najnowocześniejszych silnikach lotnictwa cywilnego - GEnx-2B oraz GE9X

  • Kilkumiesięczne szkolenie techniczne w Niemczech oraz/lub Szkocji pod opieką doświadczonych inżynierów i w najlepszych teamach branży

  • Realną możliwość rozwoju, awansu i uzyskania międzynarodowych licencji w zawodzie w nowo powstającym przedsiębiorstwie

  • Liczne i atrakcyjne benefity pracownicze

Miejsce pracy: Łódź