Ofert w schowku: 0
Serwis Personalny

Zadania:

  • wyszukiwanie i rekrutacja kandydatów ze wchodu zgodnie z wytycznymi

  • wystawianie ogłoszeń po polsku, ukraińsku i rosyjsku

  • profesjonalna koorydynacja zleceń od klientów (cały kraj)

  • rekrutacja bezpośrednia i telefoniczna lub za pomocą innych dostępnych narzędzi

  • pomoc i wsparcie w tłumaczeniach dokumentów

  • pomoc w tłumaczeniach z kandydatami i pracownikami u klienta

  • bieżący, telefoniczny kontakt z interesantami -obcokrajowcami

  • przygotowywanie dokumentów do urzędów i dbanie o ich prawidłowy obieg i terminowość

  • udzielanie informacji o bieżących ogłoszeniach dla obcokrajowców

Kogo poszukujemy?

  • osoby z wykształceniem wyższym lub w trakcie studiów (mile widziany kierunek psychologia, zzl lub pokrewne)

  • osoby z dobrą znajomością j.rosyjskiego lub j.ukraińskiego- która pozwala na swobodną komunikacje w mowie i w piśmie

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu legalnego zatrudniania obcokrajowców

  • dodatkowym atutem będą zainteresowania z obszaru rekrutacji i selekcji, administracji

  • prawo jazdy kat. B

Jeśli jesteś:

  • komunikatywny i asertywny

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kulturę osobistą!

  • swobodnie posługujesz się j.rosyjskim/ukraińskim

  • potrafisz sprawnie obsługiwać urządzenia biurowe

  • nie boisz się nowych wyzwań

  • sprawnie poruszasz się w świecie portali społecznościowych

  • dobrze organizujesz swój czas pracy, a telefon to Twój drugi przyjaciel!

                       Aplikuj do Nas! Być może szukamy właśnie Ciebie!

Co oferujemy?

  • umowę o pracę w niepełnym/ docelowo pełnym wymiarze

  • elastyczne godziny pracy

  • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze HR

  • szkolenia okresowe

  • wsparcie koordynatora, mentoring podczas całego okresu współpracy

  • pracę w zgranym, młodym zespole

Miejsce pracy: Gdańsk