Ofert w schowku: 0
LEMAR ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie, a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów

  • obsługa klientów

  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • tworzenie ofert handlowych oraz odpowiedzi na zapytania klientów

  • czynny udział w przetargach

  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym (doświadczenie w branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem)

  • samodzielność

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • prawo jazdy kategoria B (będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • dynamizm i pasja w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Praca od 8:00 do 16:00

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenia

Miejsce pracy: Mysłowice, Katowice, Będzin, Opole, Częstochowa, Wrocław, Łódź