Ofert w schowku: 0
Trenkwalder

Obowiązki:
- realizacja planów sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych,
- kompleksowa obsługa istniejących klientów firmy oraz aktywne podejmowanie działań mających na celu pozyskanie nowych klientów m.in. poprzez przygotowywanie oferty dopasowanej do potrzeb klienta, negocjowanie warunków współpracy, pomoc w zakresie finansowania zakupu,
- stały monitoring rynku i działań konkurencji.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta - preferowane w zakresie sprzedaży usług np. bankowych lub towarów luksusowych,
- motywacja do osiągania zamierzonych celów,
- proaktywność i samodzielność podczas wykonywania codziennych zadań w pracy,
- umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych oraz budowania długofalowych relacji z klientami,
- umiejętność badania potrzeb oraz orientacja na klienta,
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
- ciekawe warunki wynagrodzenia składające się z wynagrodzenia podstawowego oraz systemu premiowego uzależnionej od rezultatów podejmowanych działań handlowych,
- niezbędne do wykonywania pracy narzędzia: m.in. samochód służbowy, laptop, telefon,
- kompleksowe szkolenie wstępne oraz możliwość dalszego poszerzania wiedzy i uczestnictwa w szkoleniach produktowych zapewnianych przez importerów,
- pełne wsparcie przełożonego i zespołu podczas wdrażania w zadania,
- jasną ścieżkę rozwoju i awansu zawodowego w strukturach firmy.

Oferta dotyczy pracy stałej i zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego Klienta.

Miejsce pracy: Poznań