Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:
• Opisywanie krótkich tekstów w języku niemieckim,
• Odsłuchiwanie niemieckojęzycznych nagrań oraz tworzenie transkrypcji.

Wymagania:

• Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1),
• Umiejętność obsługi komputera i szybkiego przyswajania nowych programów,
• Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na cały etat,
• Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
• Pracę przy innowacyjnym, międzynarodowym projekcie,
• Rozwój zawodowy i realne możliwości awansu,
• Szkolenie wdrażające oraz nowoczesne narzędzia pracy,
• Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki partnerskie, dofinansowanie do okularów itp.

Co wyróżnia tę ofertę?

• Możesz przyjść do biura ze swoim psem,
• W pełni wyposażona kuchnia: kawa, herbata, owoce 2 x w tyg.,
• Ergonomicznie i nowocześnie wyposażone biuro i specjalna strefa relaksu,
• Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 7-10),
• Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia - nawet 2 razy w tygodniu,
• Dla kandydatów spoza okolic Trójmiasta (do 3 godz. jazdy) możliwość pracy całkowicie zdalnie,
• Ciągły kontakt z językiem niemieckim - kontakt z językiem potocznym, rozumienie dialektów,
• Możliwość wykorzystania swojej wiedzy dla osób po filologii.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Miejsce pracy: Gdańsk