Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

• Monitorowanie najnowszych wytycznych dotyczących bezpieczeństwa,
• Analiza opisu produktów i sprawdzanie ich zgodności z prawem obowiązującym na terenie Niemiec,
• Systematyczna współpraca z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
• Analizowanie problemów z jakością, zgłaszanie poprawek.

Wymagania:

• Znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1
• Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2/C1
• Doświadczenie w share service, customer service
• Przywiązywanie dużej uwagi do szczegółów
• Umiejętność pracy z bazami danych

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w wysoko pozycjonowanej rynkowo firmie,
• Rozwój zawodowy i realne możliwości awansu,
• Szkolenie wdrażające,
• Przyjazną atmosferę w pracy,
• Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Miejsce pracy: Gdańsk