Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:

  • Przygotowanie zasad dla systemu automatycznej klasyfikacji kodów celnych w dedykowanym systemie firmowym,

  • Manualna klasyfikacja kodów celnych,

  • Wsparcie celne dla analityków baz danych oraz pomoc przy tworzeniu automatycznego systemy klasyfikacji towarów i usług pod względem celnym,

  • Monitorowanie pracy analityków oraz przeprowadzanie szkoleń, wprowadzanie ulepszeń oraz optymalizacji pracy na wszystkich etapach procesu tworzenia oraz wdrażania automatycznej klasyfikacji kodów celnych.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • znajomość języka niemieckiego - min. B1,

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy z klasyfikacją HTS&ECCN ze znajomością międzynarodowych reguł handlu (przepisy eksportu, importu, FTA, COO),

  • dobra znajomość MS Office, MS Outlook, MS Excel,

  • wykształcenie wyższe,

  • rzetelność i skrupulatność w wypełnianiu obowiązków,

  • umiejętność podejmowanych decyzji.

Oferta:

  • Umowa o pracę,

  • Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji,

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która jest liderem w swojej branży,

  • Przejrzyste i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • Dostęp do rozbudowanego pakietu szkoleń - możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżka na kursy językowe, itp.

Miejsce pracy: Gdańsk