Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:

Jako koordynator będziesz odpowiedzialny za całościowy nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem siłowni - administrowanie sprzętem, realizację i kontrole zamówień, dostaw i zakupów czy sporządzanie raportów.

Ze względu na to, że sieć siłowni jest u nas nowością - nacisk kładziony również będzie na działania marketingowe mające na celu zwiększenie sprzedaży produktów, sprzedaż karnetów i realizowanie celów sprzedażowych.

Profil kandydata:

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku - jako koordynator klubu, siłowni, sklepu lub innych miejsc świadczących usługi dla klientów. Ważna będzie również dobra znajomość języka angielskiego oraz nastawienie sprzedażowe.

Ogromnym plusem będzie wiedza zakresu zdrowego trybu życia, fitness, ale jeśli jesteś po prostu bardzo zainteresowany sportem - to też wystarczy!

Oferta:

Oferujemy stabilną pracę na 4/5 etatu - w tygodniu w godzinach popołudniowych (12.15 - 20.15) oraz w niektóre soboty (9.55 - 14.05). Zatrudnienie odbyłoby się na podstawie umowy o pracę.

Naszym klientem jest nowa sieć klubów fitness, co oznacza, że będziesz miał możliwość uczestniczenia w budowaniu nowej marki. Zapewni Ci to również duże szanse rozwoju w jej strukturach.

Gwarantujemy sportową, pozytywną atmosferę!

Po godzinach pracy, oczywiście, dostęp do siłowni jest dla pracowników darmowy.

Miejsce pracy: Opole