Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami firmy

  • Wspieranie wewnętrznych procesów

  • Rozwiązywanie problemów i opracowywanie optymalnych rozwiązań

  • Wspieranie klientów wewnętrznych firmy

  • Zapewnienie wsparcia systemu i prowadzenie bieżącej dokumentacji

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego / niemieckiego / holenderskiego / duńskiego / hiszpańskiego / włoskiego / czeskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Orientacja na klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenie wdrożeniowe, oraz szkolenia w trakcie pracy

  • Możliwość codziennego korzystania z języków obcyc

  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Miejsce pracy: Łódź