OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0
IFlexS Sp. z o.o.

Opis stanowiska:



Operator wózków widłowych bocznych (reachtruck)


Wymagania:



- komunikatywna znajomość j. angielskiego



- uprawnienia do obsługi wózków widłowych reachtruck



- doświadczenie przy obsłudze wózka (test w pierwszy dzień)



- chęci do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki



- mile widziane prawo jazdy kat.B



- chęć podjęcia pracy w bieżącym tygodniu 


Oferujemy:



- stawkę godzinową 10,67 euro brutto



- możliwe nadgodziny



- umowę o pracę tymczasową wraz z ubezpieczeniem



- zakwaterowanie i dojazdy do pracy


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)"


Miejsce pracy: Helmond


Źródło oferty

Oferta pochodzi z serwisu jobs.pl